ru ua

З'явилися жахаючі подробиці, як українка втратила руку в Польщі

З'явилися жахаючі подробиці, як українка втратила руку в Польщі Фото: Олена Романенко (youtube.com/Андрей Романенко)

Рука годину смажилася при 190 градусах

Якби власник пральні не заборонив різати машину, щоб врятувати руку дівчині, трагедії можна було б уникнути. Так вважає потерпіла Олена Романенко, чию руку затиснуло в пральній машині і в результаті її довелося ампутувати. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

29-річна українка пропрацювала в пральні у Польші, під Познанню, кілька тижнів. Стверджує, що господар і начальниця не пояснили їй про техніку безпеки. Натомість, навпаки, говорили, що при такій ситуації руку в апарат засовувати можна.

Жінка розповідає, що ситуація була звичайною - в простирадло потрапила наволочка і її засмоктало в сушильну машину. Вона хотіла її дістати, але не спрацював запобіжник і сушка затягла її руку.

"Мені цього взагалі не говорили, що не можна туди лізти. Вона навпаки кричала, щоб я бігла і забирала", - розповідає Олена.

Рятувальники, які приїхали, тільки кололи знеболювальні, а руку не витягали. Так, рука дівчини була затиснута в пральній машині і буквально смажилася при температурі 190 градусів впродовж години.

Відео: Олена Романенко тримається тільки завдяки чоловікові і лікарям (YouTube/ТСН)

"Вони хотіли різати машину, щоб мені врятувати життя. Господар заборонив це робити", - розповідає дівчина.

Щоб врятувати життя дівчини, лікарям довелося ампутувати руку. Чи можна було цього уникнути, тепер розслідує Познанська поліція та Державна служба праці.

Нагадаємо, українка стала інвалідом через роботу в Польщі.