ru ua

Пожежа в Кемерово: названа основна причина загоряння в ТЦ "Зимова вишня"

Пожежа в Кемерово: названа основна причина загоряння в ТЦ "Зимова вишня" Фото: twitter.comA42.Ru

У мережі повідомили, звідки і як почалася пожежа в торговому центрі

Торговий центр в Кемерово "Зимова Вишня", в якому, за останніми офіційними даними, загинуло 64 людини, загорівся через підпал у дитячому "сухому" басейні. Про це повідомляється в Telegram-каналі Mash.

Зазначається, що фахівці пожежної лабораторії МНС з'ясували, звідки і як почалася пожежа.

"Полум'я спалахнуло в далекому дитячому басейні. Після цього вогонь перекинувся на сітку, що свисала зі стелі і "поліз" по ній вгору. Так полум'я дійшло до стінки для скелелазіння. Дерматинова обшивка швидко зайнялася і від неї стали відлітати палаючі шматки. У цей момент вогонь перепалив дроти і автоматика вимкнула електрику. Тоді-то і зникло світло в ТЦ, зануривши все в морок", - зазначено в повідомленні.

Пожежа в Кемерово: названа основна причина загоряння в ТЦ "Зимова вишня"

Фото: Telegram-канал Mash

Повідомляється, що над стелею в дитячій ігровій були натягнуті мотузки, які, перегорая, стали падати в різні сторони і підпалювати все нові ділянки підлоги і стін.

"М'яка підлога, зібрана з горючих матеріалів, зайнялася моментально, давши розбігтися полум'ю ще далі. Справна вентиляція довершила трагедію, почавши розганяти дим і полум'я по сусідніх приміщеннях", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше у мережі з'явилося відео пожежі в ТЦ "Зимова вишня". Ролик був опублікований на каналі користувача Євген Лущиков в YouTube. На кадрах видно паніку, яка відбувалася в приміщенні торгового центру. Чути крики і плач людей, що опинилися в палаючій пастці.

Відео: Відео: Пожежа в Кемерово (youtube.com/Євген Лущиков)