ua en ru

Пожежа в таборі "Вікторія": з'явилися нові деталі у справі

Пожежа в таборі "Вікторія": з'явилися нові деталі у справі Фото: Пожежа (УНІАН)

Трагедія забрала життя кількох дітей

У таборі "Вікторія" в Одесі, де у вересні виникла пожежа, вже були зафіксовані порушення пожежної безпеки, однак на них не відреагували. Про це повідомляє Bihus.info.

Під час пожежної перевірки в 2016 і в 2017 роках в таборі було виявлено близько 30 порушень, в тому числі відсутність підключення до пожежної сигналізації. За це було виписано два штрафи по 51 грн.

Незважаючи на те, що Державна служба з надзвичайних ситуацій зобов'язана закривати об'єкти, які не дотримуються пожежних норм, табір працював в такому Режиса два роки.

Через два місяці після трагедії в "Вікторії" керівнику райвідділу ГосЧС Одеської області вручили підозру. Йому інкримінують службову недбалість.

На початку листопада прокуратура вимагала усунути його від служби, але суд не задовольнив клопотання.

Також повідомляється, що пожежну автоматику в таборі встановлювала компанія ТОВ "Укртехбезопасность". Втім договір на обслуговування табір не уклав ні з однією компанією, а потім сигнал про пожежу нікуди не вступив.

Повідомляється, що згідно з наказом глави МВС Арсена Авакова про зміну в "Правилах пожежного нагляду", сигнал про пожежу передається виключно через приватні компанії,

Відзначається, що з 2015 року в Україні сигнал про пожежу передається виключно через приватні компанії, згідно з наказом глави МВС Арсена Авакова про зміну в "Правилах пожежного нагляду". Через це виникає затримка в передачі сигнали. При цьому такими фірмами найчастіше володіють родичі колишніх і нинішніх чиновників ГСЧС.

Раніше стало відомо, як просувається розслідування.