Пожежа в таборі "Вікторія": батьки загиблих дівчаток вимагають ексгумації тіл

Пожежа в таборі "Вікторія": батьки загиблих дівчаток вимагають ексгумації тіл
Фото: Згорілий табір (facebook.com/ поліція-Одеської-області)

Вони сумніваються в результатах генетичної експертизи

Батьки двох дівчаток, які загинули в результаті пожежі в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі, вимагають ексгумації тіл. Про це повідомляє ТСН.

Сім'ї Соні Мазур та Сніжани Арпентьєв сумніваються в результатах генетичної експертизи. Вони вважають, що експерти як мінімум переплутали тіла.

"Ми хочемо в усьому розібратися, якщо ми поховали дітей, то щоб ми хоча б знали, що йдемо на могилку до своїх дітей. Ви розумієте, для батьків це дуже важливо", - сказала мати Сніжани Світлана Арпентьєв.

Батьки загиблої Соні відзначили, що перед відпочинком у дівчинки видалили два зуба. Однак у дитини, чиє тіло їм видали, все зуби були на місці.

Клопотання про ексгумацію подали після похорону.

Відео: Батьки загиблих дівчаток вимагають ексгумації тіл (tsn.ua)

"Відібрані зразки для дослідження були вже підписані і спрямовані на експертизу ДНК з підписами і прізвищами дітей. Це факт, який нас дуже турбує, оскільки під час огляду тіла дітей не були ідентифіковані. Вони були тільки пронумеровані", - стверджує адвокат потерпілих Тетяна Сягровец.

В матеріалах справи батьки загиблих дітей побачили, що їм відмовили в ексгумації. Тоді родичі пішли в обласну прокуратуру, але прокурора на місці не було.

Нагадаємо, трагедія в дитячому таборі в Одесі сталася в ніч на 16 вересня 2017 року. На момент загоряння в таборі перебувало 150 дітей.

До речі, суд продовжив арешт директора табору "Вікторія".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся