ua en ru

Літнього професора з Рівненського університету звинуватили в сексуальних домаганнях

Літнього професора з Рівненського університету звинуватили в сексуальних домаганнях Фото: Танцюристи (pixabay.com/dnlspereira)

70-річний чоловік пропонував інтимні послуги студенткам

Завідувача кафедри хореографії, 70-річного професора Володимира Годовського з Рівненського державного гуманітарного університету звинуватили в сексуальних домаганнях. Про це розповіли у сюжеті програми "Слідство.Інфо".

Такі звинувачення на адресу чоловіка висунули 13 студенток і випускниць. Про факт домагання також заявила колишня викладачка вишу.

Повідомляється, що Годовський з 1999 року є завідувачем кафедри хореографії РДГУ, а також почесним громадянином Рівного. За послуги інтимного характеру він обіцяв студенткам платити за гуртожиток, влаштувати на роботу і вирішити проблеми з навчанням.

Одна з випускниць розповіла, що Годовський під час особистої зустрічі відверто залицявся до неї і дозволяв собі "недозволене". Інші випускниці стверджують, що в деяких випадках професор відверто пропонував секс.

Крім того, зазначається, що Годовський нібито пропонував інтимні стосунки колишній викладачці Аллі Геккель. Після 13 років роботи в університеті вона звільнилася. Причиною стало те, що відмовлялася підписувати відомості з оцінками студентів, яких не бачила на заняттях, і домагання Годовського.

Відео: Професор домагається студенток (YouTube/Громадське Телебачення)

За даними журналістів, про зазіхання Годовского студентки не заявляли через страх бути відрахованими з вузу.

Але журналістам вдалося зняти на камеру розмову професора з однію з дівчат.

"Коли ви будете моєю студенткою, мені не потрібен буде ані ректор, ані проректор, ані декан, ніхто. Тому що у мене буде моральне і аморальне право вас опікати. Я буду тобі платити за гуртожиток, якщо будеш мене міцно цілувати. Я буду "кришувати" тебе, мені подобаються такі жінки, дівчата. Ти класна, тільки трохи затиснута. Я буду тебе розкріпачувати", - сказав Годовський.

Професор все заперечує і стверджує, що у своєму віці нібито є сексуально "неспроможним".

"Це специфіка роботи. Якщо до лікаря приходять, і він дивиться – це що сексуальні домагання?" – зазначив завідувач кафедри хореографії.

До речі, екс-главу ФІФА Блаттера звинуватили в домаганнях.

Американська футболістка Хоуп Соло звинуватила колишнього президента ФІФА Зеппа Блаттера у сексуальних домаганнях. 36-річна чемпіонка світу заявила, що це сталося на церемонії нагородження "Золотий м'яч" у 2013 році, перед тим, як вона мала вийти на сцену для вручення нагороди.

"Зепп Блаттер схопив мене за дупу", - сказала голкіперка.

У свою чергу 81-річний Блаттер заперечив, що такий інцидент мав місце. Його прес-секретар сказав: "Це обвинувачення сміховинне".

У той же час, коли Соло запитали, чому вона раніше не розповідала про цей інцидент, футболістка відповіла: "Я нервувала перед виступом. Це ж був "Золотий м'яч". Після цього я його (Блаттера - ред.) не бачила, і це було погано. У мене не було можливості сказати йому прямо: не чіпай мене! А саме так я завжди дію - прямо".