ua en ru

Правоохоронці провели з Зайцевою слідчий експеримент на місці жахливого ДТП

Правоохоронці провели з Зайцевою слідчий експеримент на місці жахливого ДТП Фото: Слідчий експеримент (facebook Максим Кицюк)

Другий учасник ДТП - водій "Туарега" Геннадій Дронов - участі у слідчому експерименті не брав

Водійка "Лексуса" Олена Зайцева, яка спричинила жахливе ДТП у Харкові, в результаті якого загинули шестеро людей, повернулась на місце аварії. Про це передає ТСН.

Її привезли із СІЗО задля слідчого експерименту. Зайцеву доставили на автозаку. Крім цього, на місці присутній слідчий у справі і адвокат підсудної Юлія Козир.

20-річна дівчина була у кайданках, але під час з'ясування обставин трагедії одну руку їй звільнили.

Другий учасник ДТП - водій "Туарега" Геннадій Дронов - участі у слідчому експерименті не брав.

Відео: Слідчий експеримент (tsn.ua)

З допомогою лише Зайцевої слідчі намагались відтворити схему руху "Лексуса" - його кермувальниця на місці в деталях розповідала, як їхала того вечора. На час з'ясування обставин рух у тому місці перекрили і відновили лише після повернення Зайцевої до слідчого ізолятора.

Результати експериментів та експертиз слідчі поки що не озвучують, хоча десятиденний термін, у який обіцяли провести автотехнічну експертизу, вже минув.

"Проводився другий слідчий експеримент на підтвердження показань підозрюваної Олени Зайцевої. Вона співпрацювала зі слідством, говорила", – розповів слідчий Ігор Волков, передає "Сегодня".

Правоохоронці провели з Зайцевою слідчий експеримент на місці жахливого ДТППравоохоронці провели з Зайцевою слідчий експеримент на місці жахливого ДТППравоохоронці провели з Зайцевою слідчий експеримент на місці жахливого ДТППравоохоронці провели з Зайцевою слідчий експеримент на місці жахливого ДТП

Фото: Місце ДТП (dsnews.ua)

Нагадаємо, що увечері 18 жовтня в Харкові близько 20:45 на вулиці Сумській в центральній частині міста сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода (ДТП). Позашляховик марки Lexus на великій швидкості після зіткнення з автомобілем Volkswagen Touareg в'їхав у пішоходів, які стояли на переході. В результаті загинули 5 осіб, і ще 6 постраждали. Згодом у лікарні від отриманих травм померла ще одна жертва ДТП. Пізніше поліція затримала винуватицю ДТП, а суд заарештував її.

Також повідомлялось про те, що мати Олени Зайцевої, яка на Lexus врізалася в натовп людей в Харкові, звернулася до сімей загиблих і постраждалих в аварії. Іванова зазначила, що вони не можуть надати фінансову допомогу, оскільки не володіють інформацією про постраждалих.

В свою чергу, сім'я загиблих дівчат в жахливому ДТП у Харкові навідріз відмовляється приймати матеріальну допомогу від батьків підозрюваної в аварії Олени Зайцевої.