ua en ru

Правозахисників Гельсінської спілки обурив підпал табору ромів у Києві

Правозахисників Гельсінської спілки обурив підпал табору ромів у Києві Фото: Знищений табір ромів (facebook.com/Сергей Мазур)

Правозахисники вимагають покарати націоналістів за радикальні дії

Правозахисники Української Гельсінської спілки (Українська Гельсінська спілка з прав людини) обурилися діями націоналістів, які нещодавно спалили табір ромів у Києві на Лисій горі. Про це сказано в заяві УГСПЛ.

"УГСПЛ рішуче засуджує дії представників "С14" в Голосіївському районі Києва, так як руйнування поселення ромів є грубим порушенням прав людини, а також вважає неприпустимим переслідування його жителів", - сказано в заяві союзу.

Правозахисники також повідомили, що будуть звертатися до керівництва Голосіївської РДА з проханням перевірити факти участі співробітників адміністрації в пригодах 19 квітня і встановити правомочність їх дій. Поліцію УГСПЛ закликає ретельно розслідувати дії громадської організації "С14" і негайно вжити заходів щодо розпалювання міжрасової ворожнечі.

Раніше повідомлялося, що в Києві представники націоналістичної організації спалили табір ромів, який розташовувався на Лисій горі. Представники націоналістичної організації С14 знищили табір ромів, який розташовувався на Лисій горі в Києві. Координатор організації Сергій Мазур повідомив, що намети були демонтовані і "безпечно спалені".

Хайп-таксі #15: сортируете ви вдома сміття