ru ua

"Вважаю зрадниками": Ніцой прокоментувала виступи українських зірок в Росії

"Вважаю зрадниками": Ніцой прокоментувала виступи українських зірок в Росії Фото: Лариса Ніцой (facebook.com ByVengrinovich)

Вона привела в приклад ситуацію в США

Відома українська письменниця Лариса Ніцой висловила свою думку щодо концертів наших зірок в Росії. На її думку, такі дії має заборонити держава. Про це вона розповіла в блозі на "Обозревателе".

До речі, таких артистів письменниця іменує зрадниками.

"Я таких артистів вважаю зрадниками і думаю, що наша влада повинна заборонити нашим громадянам їздити туди на виступи. Це буде демократично, тому що, наприклад, США, еталон демократії, забороняють своїм громадянам їздити в Північну Корею", ― висловилася вона.

На думку Ніцой, українська влада не перешкоджатиме гастролям наших артистів в країні-агресорові, тому що теж заробляють на співпраці з Росією.

"Залишається тільки сподіватися на громадську думку і тих громадян, які будуть зривати ці концерти в Україні", ― розповіла Ніцой.

Письменниця сподівається, що незабаром в Україні влада зміниться і увагу патріотичним питань буде приділено більше.

Як раніше писав Styler, відома захисниця української мови, письменниця Лариса Ніцой відповіла на звинувачення з боку власника великих торгово-розважальних центрів, блогера і письменника Гаріка Корогодського, який нецензурно вилаявся на його адресу.

Хайп таксі #3 ваше ставлення до українських артистів, що працюють в Росії (фото: РБК-Україна)