ua en ru

Пропонують дітям цукерки і кошенят: біля київської школи помітили підозрілу банду

Пропонують дітям цукерки і кошенят: біля київської школи помітили підозрілу банду Фото: Троє дорослих намагалися заманити дітей в авто (РБК-Україна)

Двоє чоловіків і жінка намагалися заманити учнів в авто

У Києві біля школи №64 на вулиці Ушинського, 32, помітили підозрілу трійцю, яка чіплялася до дітей. Про це повідомляється на сторінці спільноти dtp.kiev.ua в Facebook.

Пропонують дітям цукерки і кошенят: біля київської школи помітили підозрілу банду

Скріншот поста (facebook.com/dtp.kiev.ua)

"Біля районної школи №64 по вулиці Ушинського 32, вчора 21.11.17 двоє невідомих, чоловік і жінка приставали до дітей 3-5 класу, пропонували їм цукерки і хапали за руки, намагаючись забрати з собою. Як нам повідомили, біля цієї ж школи такий же випадок був і минулого тижня", - сказано в повідомленні.

У коментарях користувач Олена Пекарська зазначила, що подібний випадок нещодавно стався в Василькові. Так, у понеділок, 20 листопада, по місту їздило авто BMW з першими буквами і цифрами в номерному знаку АА 33.

Пропонують дітям цукерки і кошенят: біля київської школи помітили підозрілу банду

"Пропонують дитині котика, намагаються затягнути в авто. Та ще можуть говорити, що вони близькі знайомі мами чи тата, а мама попросила забрати зі школи і відвезти додому (нібито мама не встигає забрати зі школи)... Такий випадок був нещодавно близько 3-ї школи. Дитина вже майже сів в машину, але вчасно побачив свою маму (або мама вчасно підійшла до школи)", - розповіла жінка.

Нагадаємо, в Одесі двоє дітей жили разом з бездомними.

Маму дітей напередодні волонтери влаштували в Центр допомоги матері і дитини, але вона звідти втекла. За словами жінки, там було нудно. Разом з двома дітьми вона жила в поле під Одесою в суспільстві інших бездомних. Малюки 1,5 і 2,5 років харчувалися зі сміттєвих баків.