ua en ru

Припиніть розколювати країну: Нацрада відреагувала на скандальний ролик "Інтера" до 9 травня

Припиніть розколювати країну: Нацрада відреагувала на скандальний ролик "Інтера" до 9 травня Фото: УНІАН

У Нацраді закликали мовників виважено та відповідально ставитися до програмного наповнення

У Національній раді з питань телебачення і радіомовлення відреагували на уривок скандального ролик телеканалу "Інтер" до 9 травня, в якому говорять про "фашистів" в Україні. Нацрада закликала припинити спроби розколювати країну, повідомляється на офіційному сайті.

"Чергова маніпуляція і танці на ранах суспільства, якими, як правило, є старозавітні концерти кшталт "блакитного вогника" - є ніяк не свободою слова, не точкою зору, а діями, які спрямовані на розкол суспільства, спробою чергової атаки в інформаційній війні, використання людей в якості матеріалу для пропаганди, а тим більше - літніх людей, чиї життя заслуговують на повагу", - сказано в повідомленні

У Нацраді закликали мовників виважено та відповідально ставитися до програмного наповнення, не розколювати суспільство, убезпечити аудиторію від мови ворожнечі та ненависті, говорити толерантно і з повагою до всіх співгромадян - про цінності життя і високу вартість світу.

"У День пам'яті та примирення треба знайти істинні слова свободи, які лікують, підтримують, повертають людей обличчям один до одного", - підсумували на сайті.

Як раніше повідомляв Styler, телеканал "Інтер" знову потрапив у скандал. 9 травня в ефірі покажуть концерт, під час якого провідні вимовлять мова про "фашизм" в Україні.

День пам'яті та примирення - новий державний свято в країні (відео: STYLER.rbc.ua)