ru ua

Перетворював на "надлюдину": божевільний батько-алкоголік 18 років піддавав тортурам свою дочку

Перетворював на "надлюдину": божевільний батько-алкоголік 18 років піддавав тортурам свою дочку Фото: Батько 18 років знущався над донькою (РБК-Україна)

Жінка довго приховувала те, що їй довелося пережити

У Франції божевільний батько-алкоголік Луїс Дідьє 18 років піддавав тортурам свою дочку Жульєн. Жінка, якій вже 60 років, тільки зараз зізналася в тому, які жахи їй довелося пережити. Жульєн написала про це в мемуарах "Єдина дівчина в світі", передає ТСН.

"Він був напевно божевільним алкоголіком", - сказала жінка про свого батька.

Жульєн стверджує, що Луїс Дідьє також був членом культового масонства. Він вважав, що скоро настане кінець світу, а значить йому необхідно зробити з своєї дочки спасителя, який повстане проти зла.

Перетворював на "надлюдину": божевільний батько-алкоголік 18 років піддавав тортурам свою дочку

Фото: Жульєн (tsn.ua)

Для втілення свого плану Луїс регулярно піддавав дочка тортурам в приватній садибі в Північній Франції. Наприклад, жінці доводилося тримати руками електричний паркан, не показуючи при цьому жодних ознак болю.

"Я повинна була стати абсолютно нечутливою", - розповіла вона.

Жульєн часто зачиняли у підвалі заради "медитації про смерть". Крім того, серед випробувань, які довелося пережити жінці в юності, батько примушував її триматися на краю обриву, перебувати в примусовому положенні вниз і ходити по прямій.

Жінка розповіла, що батько хотів зробити з неї "надлюдину".

Чоловік також змушував дочку пити алкогольні напої, через що тепер у неї пошкоджена печінка.

Крім іншого, Жульєн піддавалася сексуальному насильству протягом 10 років. Матері не можна було навіть обійняти дочка, оскільки людський контакт був заборонений.

Перетворював на "надлюдину": божевільний батько-алкоголік 18 років піддавав тортурам свою дочку

Фото: Жульєн з батьком (tsn.ua)

Розраду Жульєн знаходила лише в колі собак і двох поні.

"Я дійсно думаю, що без моїх тварин я не вижила б. Вони дали мені фізичний контакт і тепло, тому що нікому [в моїй родині не було дозволено торкатися один одного в будинку", - розповіла вона.

Коли Жульєн виповнилося 18, батько погодився, щоб вона вийшла заміж за музиканта, але за однієї умови: Жульєн повинна повернутися додому незайманою. Тоді жінка втекла від нього назавжди.

У 1981 році її батько помер у віці 79 років.

Зараз Жульєн проживає в Парижі. Вона пройшла інтенсивну психіатричну терапію і тепер сама працює психіатром.

Раніше у мережі розповіли подробиці про родину хлопчика, який тримає в страху всю школу.