ua en ru

Причиною побиття школярок в Чернігові могли стати спільноти в соцмережах

Причиною побиття школярок в Чернігові могли стати спільноти в соцмережах Фото: Місце, де били підлітків

Уповноважений президента заявив, що у бійках підлітків можуть бути винні спільноти в соцмережах

У соціальних мережах набувають популярності спільноти, в яких підлітки викладають відео побиття однолітків. Уповноважений президента України з прав дитини вважає, що це могло спровокувати жорстокий інцидент зі школяркою в Чернігові. Про це Микола Кулеба написав на своїй сторінці в Facebook.

"В соціальній мережі набувають популярності спільноти "Забивы", "ULTRAPIR" і т. д. В них "змагаються" відео, де численна група підлітків в прямому сенсі забивають однолітків. Якщо твій "вайн_батл" набирає більшу кількість лайків і репостів – ти крутий, сміливий переможець! А в деяких спільнотах за перемогу ще й светрик дарують!" - написав Кулеба.

Він вважає, що одна з таких спільнот могло "надихнути" учасників інциденту з Чернігова на побиття школярки. Більше того, 34 чернігівських підлітків підписані на таку спільноту.

Крім цього, уповноважений президента України з прав дитини повідомив, що батьки постраждалої школярки Поліни з Чернігова піддаються погрозам.

Нагадаємо, 15-річна учениця однієї зі шкіл Чернігова, яку жорстоко побили підлітки та зняли це на мобільні телефони, опинилася в лікарні зі струсом мозку. Дівчина розповіла, що однією з причин побиття стало те, що вона вступилася за свою подругу, яка не віддала свій мобільний телефон незнайомцям. Поліна вважає, що, швидше за все, це було лише приводом.

До речі, підлітки, які побили школярку, записали відеозвернення.