ua en ru

а Прикарпатті на колінах зустріли тіло загиблого в зоні АТО бійця (фото)

а Прикарпатті на колінах зустріли тіло загиблого в зоні АТО бійця (фото) Фото: Свічка (pixabay.com)

Загиблому тільки виповнився 21 рік

В селі Тустань Івано-Франківської області місцеві жителі на колінах зустріли тіло 21-річного бійця 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади ЗСУ Андрія Добровольського, який загинув в зоні проведення АТО на Донбасі. Відповідне фото опублікувала волонтер під ніком Аулиси Котик на своїй сторінці в Facebook.

"Прикарпаття зустрів Героя російсько-української війни Андрія Добровольського. На колінах і прапорами з траурними стрічками. Похорон - 21 листопада 2017 в Тустані в 13.30. Герої не вмирають!" – коротко написала волонтер.

а Прикарпатті на колінах зустріли тіло загиблого в зоні АТО бійця (фото)а Прикарпатті на колінах зустріли тіло загиблого в зоні АТО бійця (фото)

Скріншот поста (facebook.com/alice.kotyk)

21-річний боєць АТО Андрій Добровольський загинув у п'ятницю, 17 листопада. Його вбили на Світлодарской дузі. У Андрія залишилася молода дружина Оксана, з якою вони нещодавно одружилися.

а Прикарпатті на колінах зустріли тіло загиблого в зоні АТО бійця (фото)

Фото: Місцеві жителі на колінах зустріли тіло 21-річного бійця (facebook.com/alice.kotyk)

Нагадаємо, що у жовтні загинуло 38 бійців АТО. Поіменний список опублікувала волонтер Олена Ксантопулос. Відомо про смерть 38 воїнів, 13 з яких – бойові втрати. Наймолодшому із загиблих воїнів було 18 років, найстаршому – 61. Поранення різного ступеня отримали 47 воїнів.

Також повідомлялося про те, що 10 листопада, в місті Конотоп Сумської області в останню путь провели військовослужбовця 58-й ОМПБр Валентина Ничвидюка, який загинув в зоні проведення АТО.

Кілька сотень городян зібралися вшанувати бійця в МБК "Зоряний".

Валентину було всього 28 років. Він родом з Конотопа, там залишилися його батько і мати. Сам чоловік жив разом з сім'єю в Києві. Там же закінчив Національну академію внутрішніх справ, за освітою - юрист. Старший лейтенант, командир взводу першої роти. Служив у спецпідрозділі "Барс", конвойній службі в Києві. Мав перший розряд з кікбоксингу. Загинув разом зі своїм побратимом 7 листопада в результаті мінометного обстрілу поблизу траси "Бахмутка" в Луганській області. За інформацією журналіста Андрія Цаплієнка, у складі зведеної групи вони зупинили прохід ворожих диверсантів неподалік сіл Сокільники, Пришиб та Жолобок.