ua en ru

На Прикарпатті родичі пацієнтки побили співробітників районної лікарні (відео)

На Прикарпатті родичі пацієнтки побили співробітників районної лікарні (відео) Колаж РБК-Україна

Призвідники бійки винними себе не вважають

У місті Калуш Івано-Франківської області родичі жінки, доставленої в районну лікарню, побили охоронця і санітарку медустанови. Про це передає "Сегодня".

Родичів пацієнтки, не сподобалося, що лікарі надто повільно надають допомогу.

У свою чергу, медики стверджують, що з моменту приїзду в лікарню і до перевезення в реанімацію хворої жінки, яка була без свідомості, минуло всього чотири хвилини.

"Чоловіки одразу з порогу почали вести себе неадекватно. Вони кричали, матюкалися", – згадала Тетяна Луцан, молодша медсестра Калуської райлікарні.

Адміністрація медустанови продемонструвала журналістам відео з камер відеоспостереження. На кадрах видно, що жінку завозять в приймальне відділення, а вже через кілька хвилин починається бійка.

"Він відразу почав бити. Він хотів копнути в живіт, я відвернулася, і він потрапив мені в стегно", - каже постраждала санітарка, яку побив чоловік пацієнтки.

Також був побитий і охоронець, у якого діагностували забій носа, лівій вилиці з носовою кровотечею.

Родичі пацієнтки винними себе не вважають.

"Дружина лежала собі сама в тій палаті, на тій кушетці. І ніхто до неї навіть не підходив. Він її не бив, нічого, просто взяв за руку й тягнув її, а вона не хотіла йти до дружини. Охоронець почав матюкати, поганими словами ображати", – розповів родич хворої жінки", – заявив один з учасників нападу. При цьому і він, і його друзі стверджують, що охорона не били, а охоронець нібито сам спровокував конфлікт.

Правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження. Ярослав Серман, заступник начальника Калуського відділення поліції, заявив, що нападникам інкримінують нанесення "умисних легких тілесних ушкоджень, але справа може бути перекваліфікована хуліганство, де передбачено покарання до двох років позбавлення волі.

Відео: Родичі пацієнтки побили охоронця і санітарку районної лікарні (youtube.com/Сегодня)

Раніше повідомлялося, що в Івано-Франківську п'яний священик потрапив у ДТП, ховаючись від "копів".

Масове отруєння в Черкасах