ua en ru

"Приносили наркотики дітям в школу": з'явилися подробиці про вчителів-дилерів з Львівської області

"Приносили наркотики дітям в школу": з'явилися подробиці про вчителів-дилерів з Львівської області Фото: Вчителі торгували наркотиками (РБК-Україна)

Педагогам загрожує до 12 років позбавлення волі

Жителі Львівської області давно підозрювали недобре з учителями, які викладали ОБЖ і англійську мову в сільській школі. Про це повідомляє ТСН.

Правоохоронці затримали педагогів за підозрою в наркоторгівлі. Під час обшуку у них знайшли заборонених речовин на 250 тис. Грн. Крім того, правоохоронці виявили пакети з таблетками і блокнот із зашифрованою бухгалтерією. У ньому, наприклад, під назвою "горіх" був зазначений синтетичний наркотик субітекс.

Колеги не підозрювали про те, чим займається пара вчителів.

"Звичайні нормальні люди, виховували дитину, працювали. Але щоб чимось таким займалися - не підозрювали", - говорить вчителька Вікторія Хащівская.

"Як ви собі уявляєте, прийшла в п'ятий клас і пропонувала дітям наркотики? Якщо вони продавали, то за межами школи", - розповіла Оксана Шпугі.

Директор школи Юліан Хащівскій шокований новиною, адже педагоги працюють в навчальному закладі не перший рік.

"Чи не помітно було, ніяких скарг не було, все йшло своєю чергою. Як ви одягнені, як я, так і він. Щоб він був там розкішний, золото на ньому - не було. Ходили собі скромно", - розповів він.

Відео: Поліція затримала вчителів-наркодилерів (1plus1.ua)

Місцеві жителі кажуть, що давно запідозрили недобре, оскільки чутки ходили давно.

"Навіть йшлося про те, що вони сюди приносили наркотики, дітям до школи. Ми в шоці, що таке робилося в такому глухому селі", - зазначила Тетяна Тарасенко.

У поліції розповіли, що педагоги купували наркотики в країнах ЄС, а в Україні продавали їх за цінами "чорного" ринку. Зараз зловмисники сидять в СІЗО. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Львівській області шкільні вчителі продавали наркотики.