Природа проти рішення суду: шторм поєднав Тузлівські лимани з морем

Фото: Шторм поєднав Тузлівський лимани з морем (facebook.com/rusevivan)
Фото: Шторм поєднав Тузлівський лимани з морем (facebook.com/rusevivan)

В Одесі завдяки шторму Тузлівські лимани з'єдналися з морем всупереч рішенню суду

Господарський суд Одеської області 23 вересня прийняв рішення заборонити будівництво каналу між піщаною косою і Чорним морем на території національного парку «Тузлівські лимани». Однак, природа вирішила все сама.

Як повідомляє керівник однойменного національного парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв, над цим весь вчорашній день наполегливо працювала сама природа при певному сприянні співробітників нацпарку. За його словами, потужний шторм зруйнував піщану дамбу, яку днями звели компанії «Граніт» і «Граніт-2».

«Коли вчора море почало штормити, хвилі довго зривали тромб і, нарешті, до обіду вчорашнього дня вони прорвали собі шлях до лиману. Працівники нацпарку у несприятливих погодних умовах щосили намагалися допомогти морю. Основна частина барикади з мішків була прибрана і морські води ще більш стрімко стали йти в лиман. Служба охорони різала і рвала мішки підручними засобами. Складено акт про те, що прорва штучно була перекрита бандитами з рибної мафії. А також акт про те, що море сформувало знову природне прірву і оскільки це заповідна зона ніхто не має там права що-небудь робити», — сказав керівник національного парку.

Тузловскі лимани  Фото: Тузловскі лимани (facebook.com/rusevivan)

Национальний прак "Тузловскі лимани"

Фото: Национальний прак "Тузловскі лимани" (facebook.com/rusevivan)

При цьому Іван Русев розповів, що ризик повторного перекриття прорви зберігається. В сутінках активісти бачили, як до каналу попрямували рибальські човни.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся