ru ua

"Визнав провину, але не кається": з'явилися подробиці допиту підозрюваного у вбивстві Ноздровської

"Визнав провину, але не кається": з'явилися подробиці допиту підозрюваного у вбивстві Ноздровської Фото: Ірина Ноздровская (facebook.com/Ирина Ноздровская)

Особу злочинця встановили завдяки речовим доказам

Підозрюваний у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської не розкаюється у скоєному. Про це розповів перший заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

"Про ніяке відверте зізнання підозрюваного мова не йде. Виключно завдяки зібраному масиву речових доказів ми встановили особу підозрюваного. Під час бесіди після затримання я особисто спілкувався з людиною, яку обґрунтовано підозрюють у скоєнні злочину. Людина не розкаюється в скоєному і не збирається каятися", - зазначив він.

"Визнав провину, але не кається": з'явилися подробиці допиту підозрюваного у вбивстві Ноздровської

Скріншот поста (facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

Нагадаємо, що 1 січня в одній з річок в Київській області знайшли тіло Ноздровської, яка зникла за кілька днів до цього. Жінка вела справу в суді про аварію, у якій загинула її рідна сестра.

Правоохоронці відтворили весь маршрут руху загиблої в день її зникнення. Їм вдалося зібрати вагомі докази і встановили особу підозрюваного.

Раніше стало відомо, де і коли поховають юристку.