ua en ru

"Проклинав мене весь час": водій маршрутки жорстоко обійшовся з матір'ю двох дітей

"Проклинав мене весь час": водій маршрутки жорстоко обійшовся з матір'ю двох дітей Фото: (facebook.com/СтопХам Буковина)

У Чернівцях водій маршрутки №5 відмовився допомогти матері з двома дітьми

Спочатку водій неохоче вічинив двері салону для жінки з коляскою, на її прохання про допомогу він нахамив. Маршрутник поставив умову проїзду — скласти коляску-велосипед та погрожував висадити посеред дороги. Про це повідомляє Світлана Гордійчук в співтоваристві "СтопХам Буковина" в Facebook.

"Необхідно було проїхати одну зупинку від ринку Ентузіастів до Комарова, просто важко з двома маленькими дітками йти пішки. Водій відкрив тільки половину дверей, а, на моє прохання, при цьому нахамив мені, вже другу половину. Коли підійшла оплатити за проїзд — висловився, що коляску потрібно складати, як заходиш в маршрутку. При відповіді, що у мене велосипед-візок дитячий, і я не можу, і якщо хоче допомогти, то, будь-ласка, він відповів, що автобус не призначений для їх перевезення, і там місця для інвалідів. У маршрутці було до 10 людей, тому що це був обід, він проклинав мене весь час поки шукав здачу поки їхали одну зупинку", – написала Світлана Гордійчук в співтоваристві "СтопХам Буковина" у Facebook.

"Проклинав мене весь час": водій маршрутки жорстоко обійшовся з матір'ю двох дітей

Скріншот поста облікового запису facebook.com/СтопХам Буковині

За словами Світлани Гордійчук водій побажав їй мати інвалідну коляску, багато хамив і пообіцяв висадити посеред дороги, навіть після того, як вона запропонувала оплатити проїзд за дітей.

"Проклинав мене весь час": водій маршрутки жорстоко обійшовся з матір'ю двох дітей"Проклинав мене весь час": водій маршрутки жорстоко обійшовся з матір'ю двох дітей"Проклинав мене весь час": водій маршрутки жорстоко обійшовся з матір'ю двох дітей"Проклинав мене весь час": водій маршрутки жорстоко обійшовся з матір'ю двох дітей

Фото: (facebook.com/СтопХам Буковина)

До речі, у Львові патрульні інспектори зупинили нетверезого водія, який, щоб уникнути покарання, зображував німого. Про це повідомляє прес-служба поліції Львівської області. Львівські патрульні помітили автомобіль Great Wall, який їхав з вимкненими фарами. Коли транспортний засіб зупинили, то водій не спілкувався з патрульними, а жестикулював, ніби німий.

Також, інспектори відчули від нього запах алкоголю. Водій погодився пройти на місці перевірку на пристрої драгер, однак так і не зміг його продути незважаючи на всі спроби. Раптом патрульні почули, що чоловік сказав кілька слів і зрозуміли, що він прикидається, що не може говорити.