ru ua

Прокололи око в садку: інцидент отримав продовження

Прокололи око в садку: інцидент отримав продовження Фото: колаж РБК-Україна

Вихователька хотіла оплатити лікування дівчинки

Трирічна дівчинка Мирослава, якій 24 січня в садочку в Дніпрі під час бійки між дітьми вдарили олівцем в око, четвертий день перебуває в дитячому відділенні обласної клінічної офтальмологічної лікарні під наглядом лікарів. Мама травмованої дитини Дарина Меличева розповіла, що всю дівчинка плакала і кричала від болю, передає "КП в Україні".

За її словами, вихователька садочка Марина Кротова запевнила, що нічого з дитиною не відбулося, і при ній обробляла ранку на оці господарським милом. Жінка вважає, що вона таким чином намагалася замаскувати припухлість.

Мирослава сказала своїй мамі, що її вдарила олівцем інша дівчинка, і всі діти це підтвердили.

"Але ніхто з керівництва, й медсестра, не були про це сповіщені. Нас переконали, що поранення зовнішнє", - повідомила жінка.

Вже вдома Дарина стала обробляти синяк маззю, і ближче до ночі очей почав сильно розпухати - дівчинка плакала фіолетовими сльозами .

Вранці батьки відвезли дитину до лікарні, і медики витягли з ока осколок грифеля, після чого відправили дівчинку в офтальмологічну лікарню.

Прокололи око в садку: інцидент отримав продовження

Фото: Facebook/"Освіта Придніпров'я"

Завідуюча дитячим відділенням обласної офтальмологічної лікарні Ірина Тарнопольська розповіла, що у Мирослави травма поверхневої оболонки правого ока. Ургентно була проведена первинна хірургічна обробка, травму ушили, і в даний момент дівчинка отримує антибактеріальне і протизапальне лікування.

Лікарі відзначили позитивну динаміку, але дівчинка пробуде в лікарні ще кілька днів.

Зазначається, що якщо б дитині вчасно надали першу допомогу, необходімомті у проведенні операції не було.

Мирослава зізналася, що вже не ображається на дівчинку Настю, яка й вцілила олівцем їй в око, а також розповіла, що дуже хоче повернутися в садок.

Мама постраждалої дитини сильно обурена поведінкою виховательки, яка не тільки залишила дітей без нагляду, але і спробувала приховати подію. До речі, коли Мирослава була в лікарні, вихователька написала її мамі повідомлення про те, що хоче компенсувати лікування і попросила скинути номер картки.

"Але грошей нам не треба. Я просто хочу, щоб її більше не підпускали до дітей... Хочу, щоб її звільнили, щоб вона більше не могла працювати з дітьми, адже на місці моєї дочки міг виявитися інший дитина", - наголосила Дарія Меличева.

Сьогодні, 28 січня, вихователька Марина Кротова написала заяву про звільнення за власним бажанням.

У дитячому садку ведеться внутрішнє службове розслідування.

Як повідомлялося раніше, нещодавно у Львові в дитячому садку № 153 отруїлися 10 дітей. При цьому одна дитина госпіталізована.

Також ми писали про те, що в Одесі одна з мам зняла на відео розмову няні в молодшій групі дитячого садка з вихованцями, в якому жінка вжила по відношенню до дитини слово "дебіл".