Прокурор з Дніпра переписав все майно на тримісячного сина

Прокурор з Дніпра переписав все майно на тримісячного сина
Колаж РБК-Україна

За офіційними даними чиновник не володіє ні будинками, ні машинами

Прокурор з Дніпра Сергій Борисов переписав нерухомість на тримісячного сина. Про це повідомляється в розслідуванні на сайті Prosud.

У 2015 році новонароджений син Борисова отримав в подарунок два будинки на березі Дніпра площею 483 кв. м та дві земельні ділянки. У дружини прокурора є дві дорогі машини, кілька квартир і приміщення в Дніпропетровську і Кривому Розі.

Згідно з деклараціями прокурора за 2015 і 2016 роки, він заробив 452 тис. грн і отримав 256 тис. грн пенсії. У його дружини доходи скромніше – менше 7 тис. грн за два роки від діяльності приватного нотаріуса.

altФото: Один з будинків Борисових (prosud.info)

Втім, за два роки сімейство Борисових отримало майже 1,3 млн грн дивідендів, які зазначені, як виплати власникам корпоративних прав. Проте в документах не зазначено, що Ірина Борисова володіє якими-небудь корпоративними правами. Зате у дружини прокурора є 6,8 млн грн на рахунку в банку.

В 2015 році В Борисових народився син. Коли йому було три місяці, він отримав в подарунок два будинки загальною площею 483 кв. м, вартість яких становить майже 1,2 млн грн, та земельні ділянки під ними. У Ірини Борисової є також квартира на 134 кв. м в Кривому Розі, а ще одна у Дніпрі (33 кв. м).У старшої дочки прокурора Марини є квартира на 90 кв. м в Дніпрі.

altФото: Квартира Борисових (prosud.info)

Машинами в сім'ї володіє тільки дружина чиновника. У Ірини Борисової є Toyota Rav4 2014 року випуску та BMW X6 2010 року випуску.

Раніше у мережі показали, що в якомусь особняку живе генерал-хабарник Будник.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся