"Проросійського Майдану не буде": український журналіст навів шороху на московському радіо

STYLERLIFE        16.11.2016 - 15:30
Фото: Роман Цимбалюк (facebook.com/RomanTsymbaliuk)
Фото: Роман Цимбалюк (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

Роман Цимбалюк поговорив з російським "ватним" ведучим і поставив того на місце в українському питанні

Український журналіст Роман Цимбалюк в ефірі радіостанції "Говорить Москва" заявив, що в Україні не буде проросійського Майдану. Відео фрагмента інтерв'ю ведучого Володимира Карпова з Цимбалюком наш журналіст опублікував на своїй Facebook-сторінки.

Так, Карпов почав говорити про акції протесту в Києві, зазначивши, що нелогічно говорити про російський план "Шатун" по дестабілізації ситуації в Україні, оскільки українці і так незадоволені високими тарифами на ЖКГ. Також ведучий нагадав про пікети обдурених вкладників.

"Правда посередині. Те, що ваша країна займається дестабілізацією обстановки у нашій прекрасній державі - це факт", - парирував Цимбалюк.

Журналіст підкреслив, що на російських телеканалах регулярно обговорюється питання необхідності зміни нинішнього керівництва України, "всієї постмайданної команди".

"Хочеться розчарувати російських слухачів - проросійського Майдану у нас не буде, тому що Майдан не робиться за 120 гривень за участь", - сказав Цимбалюк.

 

Зараз стало модно робити прямі ефіри з собою (спасибі Марку Цукербергу). Теж вирішив спробувати. Радіостанція "Говорит Москва", програма "Іноземці". До неї дуже кумедна підводка - іноземці, дивні прийшлі люди :) Спасибі Володимир Карпов за запрошення.

Опубліковано Roman Tsymbaliuk 16 листопад 2016 р.

Також він сказав, що, незважаючи на нинішні проблеми з бідністю, обуренням декларацій чиновників, "все у нас буде нормально".

"Який сором'язливий агітатор з тобою розмовляє - аж підскакує, коли ти говориш про пропаганду... Російського ведучого весь час хочеться вдарити в обличчя. Роман тримається, молодець!" - прокоментував відео один з користувачів мережі.

Раніше український журналіст задав неприємні запитання росЗМІ.

On Top