ua en ru

Прохання про допомогу: у мережі просять допомогти 9-річній Діані, якій терміново потрібна операція

Прохання про допомогу: у мережі просять допомогти 9-річній Діані, якій терміново потрібна операція Фото: Дівчинка Діана (facebook.com/groups/govarta)

Дитина народилася з вродженою вадою нирок і сечового міхура

У мережі просять допомогти дев'ятирічної Діані, яка терміново потребує операції. У дитини вроджений порок нирок і сечового міхура. Дівчинка вже пережила за своє життя 11 операцій. Про це на сторінці в Facebook написала мама дівчинки Оксана Данилишин.

"Діанці дев'ять років, вона весела, життєрадісна дитина, але народилася з важким пороком нирок і сечового міхура. За своє коротке життя дитина перенесла 11 операцій, одна з них була трансплантація нирки 31.05.12 р. яка була проведена в Польщі, донором був рідний батько. На даний момент нирка відмовляє дитина потребує повторної трансплантації. На жаль, донора у нас немає, тому нам потрібно встати на чергу в Білорусії. Для того щоб стати на чергу і провести операцію потрібні кошти, в сумі 65 тисяч євро або 2 мільйона грн. з цієї суми у нас є тільки 180 тис. грн", - написали на сторінці.

Прохання про допомогу: у мережі просять допомогти 9-річній Діані, якій терміново потрібна операція

Скріншот (facebook.com/groups/govarta)

Для того, щоб дитина не приймала весь час антибіотики, їй зробили операцію. Дитина не може справляти нужду звичайним чином, а мочиться в спеціальний мішечок.

"Діанці в Польщі була проведена операція 11 (було встановлено рефлюксної клапан), ця операція була проведена для того, щоб ще трошки продовжити життя нирки, і щоб дитина не брав постійно антибіотики, так як з червня місяця дитина постійно на антибіотиках через заражену сечі .Також дитина вже 6 років пісяє в спеціальний мішечок, власний міхур не працює. Тому прошу всіх небайдужих людей допомогти нам ще раз подолати цей недуг і дати Діанці шанс на нове життя!!!" - підсумувала мати дівчинки.

Прохання про допомогу: у мережі просять допомогти 9-річній Діані, якій терміново потрібна операція

Скріншот (facebook.com/groups/govarta)

Прохання про допомогу: у мережі просять допомогти 9-річній Діані, якій терміново потрібна операціяПрохання про допомогу: у мережі просять допомогти 9-річній Діані, якій терміново потрібна операціяФото: Діана Данилишин (facebook.com/groups/govarta)

Напомнитм, що у Києві знайшли жінку, яка не знає, хто вона.