"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин

"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин
Фото: акція "Цирк без тварин" (РБК-Україна)

Активісті впевнені, що виступ диких тварин у цирках - це дикунство і пережиток

У Києві, під цирком близько сотні зоозахисників провели акцію "Цирк без тварин". Про її проведення на своїй сторінці в Facebook повідомляли в організації UAnimals.

Кілька десятків зоозахисників пікетували Національний цирк України в Києві. Вони протестують проти вистави "Слон і смугастий рейс" за участю бенгальських тигрів, яка відкриває новий цирковий сезон.

"Виступ диких тварин у цирках - це дикунство і пережиток. Всі, у кого є інтернет, можуть знайти інформацію про методи дресури та умови утримання тварин. Я вважаю, що цирк - це місце, де люди можуть демонструвати свої неймовірні здібності, а не садистські нахили", - зазначають учасники акції.

"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин"Проста роль - терпіти приниження, тортури і біль": у Києві та Харкові пройшли акції за цирк без тварин
 

Акція проти тварин у цирку в Києві (фото: РБК-Україна)

Люди прийшли з плакатами, на яких зображені змучені циркові тварини: "Хочете побачити слона, - їдьте в Африку", "Допоможіть нам - не ходіть в цирк", "У цирку у нас проста роль - терпіти приниження, тортури і біль", "Роки страждань заради вашої розваги", "Замість тигрів - ви в смугастих купальниках".

Така ж акція пройшла сьогодні і в Харкові. Активісти вимагають повної заборони експлуатації звірів та закликають мешканців міста відмовитися від відвідування жорстоких розваг.

У цирку стартує програма: "Забавні собачки, дресировані спритні кішки, Зорро на граціозному коні, поні та веселі мавпочки".

 

Наживо! В ці хвилини під Харківським Державним Цирком проходить акція протесту за цирк без тварин. Активісти вимагають повної заборони експлуатації звірів та закликають мешканців міста відмовитися від відвідування жорстоких розваг. Нагадаємо, саме сьогодні у цирку стартує чергова збочена та садистська програма: "Забавні собачки, дресировані спритні кішки, Зорро на граціозному коні, поні та веселі мавпочки".

Опубліковано UAnimals 27 січня 2018 р.

Акція проти тварин у цирку в Харкові (відео: facebook.com/UAnimals.official)

У парламенті України з кінця 2016 лежить законопроект, який забороняє виступ тварин в цирках. У жовтні 2017 документ потрапив до порядку денного, однак досі чекає на розгляд.

Незважаючи на те, що законопроект все ще не проголосований, Київрада прийняла рішення про заборону в столиці пересувних шапіто, які використовують тварин.

Нагадаємо, користувачів соціальних мереж обурив "атракціон для збоченців" в центрі Києва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся