ua en ru

"Просто не сподобався": у Росії підлітка з інвалідністю вигнали з кінотеатру

"Просто не сподобався": у Росії підлітка з інвалідністю вигнали з кінотеатру Фото: Інвалідний візок (pixabay.com/stevepb)

Хлопчик записав розмову з співробітниками закладу

В Санкт-Петербурзі підлітка в інвалідному візку вигнали з кінотеатру "Міраж Сінема" в торговому центрі "Атлантік Сіті". Про це повідомила матір хлопчика Лариса Баданіна на своїй сторінці в російській соцмережі "ВКонтакте". Вона також прикріпила аудіозапис розмови сина з працівниками кінотеатру.

Виданню "Росбалт" Баданіна розповіла, що 12 листопада її син Артем з другом прийшли в кіно. У кафе при кінотеатрі вони зустріли знайомих, і підсіли до них. До підлітків підійшла адміністратор і попросила покинути заклад.

"Хлопці вели себе скромно, не шуміли. Можливо, її віп-гостей, як вона сказала по телефону, міг збентежити інвалід у візку. Інших пояснень я не знаходжу. Артем вперше був в їх закладі, нічого не порушував. У чому причина такої її поведінки, незрозуміло", - зазначила Лариса Баданіна.

На аудіозаписи, зробленій її сином, співробітники кінотеатру (чоловік і жінка) пояснюють, що "це приватний заклад" з фейс-контролем, який "може вас не пустити, тому що ви просто не сподобалися".

"Просто не сподобався": у Росії підлітка з інвалідністю вигнали з кінотеатру

Скріншот поста (vk.com/id85080615)

Російське видання "Медуза" передає розмову:

— "Атлантік Сіті" - це громадське місце, парк - громадське, а це приватний заклад. Вперед!

— Ви на якій підставі відмовляєте?

— Не треба мені "на якій підставі", права...

— Ми в одній країні живемо, в усіх однакові права.

— Це до Навального, і разом з ним там ... єднайтеся.

— Є фейс-контроль, і він може вас не пустити, тому що ви просто не сподобалися.

— У вас закритий заклад, що у вас фейс-контроль?

— Що значить закритий, він приватний.

"При повторному відвідуванні співробітник лякав скаргою в прокуратуру", - зазначила Баданіна в соцмережі, додавши, що сама хоче звернутися в прокуратуру.

До речі, у Дніпрі знищили паркування для людей з інвалідністю.

Біля торгового центру замалювали з десяток місць для паркування людей з особливими потребами.

Знищення попереджувальних символів сталося відразу після того, як штрафи за стоянку на цих ділянках зросли до понад тисячі гривень.

Білі позначки на асфальті були ретельно зафарбовані сірим. Цілий ряд для паркування людей з особливими потребами просто зник.

Тепер тут зупиняються звичайні водії. Дев'ять місць зафарбували за наказом тутешньої адміністрації та цього, навіть, не приховують.