ua en ru

Просять борщу: звільнені на Донбасі полонені вперше телефонують батькам

Просять борщу: звільнені на Донбасі полонені вперше телефонують батькам Фото: Українці чекають звільнених полонених (РБК-Україна)

У Києві зустрічають колишніх заручників терористів "ЛНР"

У середу, 27 грудня, на Донбасі почався обмін заручниками за формулою 74 українця на 306 осіб. Вже стало відомо про перших 16 українських заручниках. Зокрема, одним із звільнених став 22-річний контрактник Валентин Богдан, який повертається додому після року в полоні бойовиків "ЛНР". Про це повідомляє "Громадське".

За інформацією видання, відразу ж після обміну хлопець з телефону кореспондентки подзвонив мамі. За той час, поки він перебував в полоні, у нього народилася племінниця.

Серед звільнених також є ультрас луганського футбольного клубу "Зоря" Владислав Овчаренко і його друг Артем Ахмеров. За словами кореспондентів видання, Владислав під час розмови з мамою попросив її зварити борщу. Варто відзначити, що мати хлопця проживає в Луганську, але сьогодні прибуде до столиці.

Ввечері в Києві зустрічають всіх співгромадян, які повернуться додому.

Раніше повідомлялося, що звільнений з полону в "ЛНР" вболівальник "Зорі" вперше подзвонив батькам.

До речі, під Києвом чекають прибуття звільнених українців.

Як повідомила представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко, українська сторона отримала 74 заручника, що знаходилися в полоні на окупованій частині Донбасу, в обмін на 238 (раніше було заявлено про 306) затриманих терористів і кадрових російських військових.