ru ua

Протест проти медреформи: МО залили "кров'ю"

Протест проти медреформи: МО залили "кров'ю" Фото: Акція протесту

Протестувальники залили "кров'ю" будівлю Мінохорони здоров'я та доріжку, якою пройшла "Супрун" у вигляді смерті з косою

Таким чином більше 3,5 тисяч протестувальників профспілок Волинця висловили протест проти медичної реформи "на крові", яку реалізує МОЗ.

Будівлю МОЗ було залито "кров'ю". Після цього, на прохання ведучого, протестувальники створили коридор, по якому пройшла "Супрун" у вигляді смерті з косою. Слідом за нею пройшли люди в халатах, а саму доріжку також залили "кров'ю".

altalt

Фото: Акція протесту

Як прокоментував дію ведучий акції: "Псевдореформа залита кров'ю українців. Уряд тягне загибель не лише українців, але і всю медичну галузь країни".

Учасники акції, слідом за "Супрун" і людьми в халатах перемістилися під Верховну Раду, де мають намір озвучити свої вимоги.

Нагадаємо, сьогодні вранці з ініціативи профспілок Волинця більше 3,5 тисяч протестуючих почали акцію протесту під Міністерством проти медичної реформи.

Протест проти медреформи: МО залили "кров'ю"

Фото: Двері облили червоною фарбою

Як заявив організатор акції протесту, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, реформу медицини необхідно зупинити.

"Медичну реформу в нинішньому вигляді слід зупинити. Супрун повинна піти у відставку. Медична галузь на сьогодні ледь виконує покладені на неї функції. Але так звана "реформа" Уляни Супрун і її поплічників штовхає вітчизняну медицину до катастрофи", - зазначив Волинець.