ua en ru

"Кулю в лоб": одіозний Добкін написав шокуючий лист святому Миколаю

"Кулю в лоб": одіозний Добкін написав шокуючий лист святому Миколаю Фото: Михайло Добкін (УНІАН)

Політик своєрідно привітав українців з святом

Одіозний нардеп Михайло Добкін шокував соцмережа своїм листом до святого Миколая. У своєму посланні скандальний політик закликає прибрати з країни відомих державних діячів. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

"Хоч я далеко вже не дитина, але у мене теж є побажання до святого Миколая. А так як прохання і моя ситуація не зовсім стандартні, то і мої бажання не зовсім звичайні. Хочеться мені, що святий Миколай не мені приніс що-небудь, а, навпаки, забрав! Так ось, дорогий і шанований Святий Миколай, забери будь ласка війну з моєї країни; дядю Петю Порошенка з його почтом і вічним "залишковим прощавай"; Парубія з Луценко, їм разом легше буде зрозуміти один одного; прихопи-ка Авакова з його шавками: "шкиряками і геращенками"; Гройсмана з В'ятровичем, а разом з ними і пам'ятник Петлюрі; Найєма з Лещенко, а якщо місця в мішку вистачить, то і Заліщук із двома Соболевыми, всю без залишку Самодопомога; обов'язково Саакашвілі з усім його грузинським шапіто, він погано себе вів і дарунка не заслуговує", - написав одіозний нардеп

У своїх "промовах" політик розгулявся не на жарт.

"Супрун з косою та її реформами; активістів всіх мастей; не забудь Фаріон з Ніцой, їм буде про що поговорити, тільки нехай говорять по-російськи, так веселіше буде. Мало не забув! Пару-трійку посольств в Україні з усіма прокураторами. Начебто всіх назвав. Якщо когось забув, напишу в наступному році. А решту самі винесемо. Зі Святом, з Днем святого Миколая! П. С. Якщо забудете забрати Пашинського з Тетяною Чорновіл - нічого страшного. Надішлемо вам їх самі. По частинах. П. С. 2. Яценюка не можна забирати. Виконаєте, шановний святий, його бажання. Надішліть йому кулю в лоб. Можна відразу три. Він заслужив!", - підсумував Добкін-старший.

"Кулю в лоб": одіозний Добкін написав шокуючий лист святому МиколаюСкріншот (Facebook/Михайло Добкін)

Нагадаємо, що раніше відзначилася сепартистка Неля Штепа. Вона вирішила привітати екс-прем'єр міністра Миколу Азарова з днем народження. До того ж, вона написала, що він потрібен Україні.