ru ua

Мандрівники назвали 10 найкращих і найгірших аеропортів світу

Мандрівники назвали 10 найкращих і найгірших аеропортів світу Фото: Аеропорт

Один з німецьких аеропортів очолив антирейтинг

Туристи визнали фінський аеропорт Гельсінкі-Вантаа кращим у світі. У топ-3 найгірших аеропортів увійшли лондонський Лутон і Ла-Гуардія в Нью-Йорку.

Аеропорт столиці Фінляндії очолив список топ-10 аеропортів на основі відгуків понад 65 тисяч мандрівників. Рейтинг склали експерти міжнародного туристичного агентства eDreams, передає "Сегодня".

На другій позиції опинився міжнародний аеропорт Глазго у Великобританії. На третьому місці – аеропорт Цюріха (Швейцарія).

Четверту і п'яту сходинки зайняли німецькі аеропорти – авіагавань Мюнхена імені Франца-Йозефа Штрауса та Франкфурта-на-Майні.

У десятку кращих також потрапили аеропорти Женеви (Швейцарія), Бангкока (Суварнабхумі), Тель-Авіва (повітряна гавань імені Бен-Гуріона, Ізраїль), Осло (Норвегія) і Дубліна (Ірландія).

Туристи також назвали найгірший аеропорт світу - німецький Берлін-Шенефельд. Крім того, у топ-3 антирейтингу увійшли аеропорт Лутон у Лондоні та Ла-Гуардія в Нью-Йорку.

Рейтинги були складені з урахуванням таких критеріїв, як чистота, ефективність роботи зони огляду, наявність ресторанів і магазинів і так далі.

До речі, Україна опинилася на 24 місці в рейтингу найбільш доступних для проживання країн.