«Тут є глибина і справжність»: Мандрівний американець зворушливо розповів, за що варто цінувати Україну

Мандрівний американець зворушливо розповів, за що варто цінувати Україну
Фото: Пітер Сантенелло (facebook.com/SantenelloPeter)

У своєму монолозі Пітер Сантенелло поділився враженнями про українських людей і країну в цілому

Американський мандрівник Пітер Сантенелло, який присвятив це літо вивченню України і прожив шість тижнів в одному з сіл Бердянська, розповів, чому варто любити Україну. Відео зі зверненням Пітера опублікував Голос Америки.

У своєму монолозі Сантенелло порівнює Україну зі старим велосипедом.

«Я вліз на цей велосипед і відчув, що навіть якщо сильніше крутиш педалі, він швидше за все одно не їде. Він сам вирішує, що йому робити. Їде на одній швидкості. Мій швидкісний дорожній велосипед дуже схожий на Америку. Є продуктивність, попереду є мета. Є до чого прагнути в майбутньому. І він приходить туди швидко, але в той же самий час, часто втрачається той самий момент», – говорить Пітер.

Відео: Монолог Пітера Сантенелло про Україну (ukrainian.voanews.com)

«А в Україні, ось цей старий велосипед, на якому я їздив, він був повільним, він погано працював... Як і в Україні: його майбутнє невідомо. Ти не можеш планувати наперед. Але таке існування змушує велосипедиста спостерігати за тим, що відбувається навколо. Бути тут і зараз», – відзначає Сантенелло.

Також американець зазначає, що в Україні є особлива глибина.

«Тут є справжнє, тут є багатство. Не матеріальне – його тут не побачиш. Це меседж, який надсилається в світ», – підкреслює він.

Крім того, Пітер Сантенелло з теплотою говорить про українців: «Що тут особливого – це люди. Я зустрів тут людей з великим серцем, чудових людей».

Тим часом, киянин пішки дістався до «краю» Землі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся