ua en ru

Путін дав "Нічним вовкам" $50 тис. для "єднання братніх слов'янських народів"

14:55 27.12.2016 Вт
1 мин
Друзі російського президента отримали великі гранти на тематичні пропагандистські акції
Путін дав "Нічним вовкам" $50 тис. для "єднання братніх слов'янських народів" Фото: "Нічні вовки" (gorodfm.net)

Пропутінські байкери з клубу "Нічні вовки" отримали кремлівський грант у розмірі близько $50 тис. За ці гроші байкери на чолі зі своїм ватажком Олександром "Хірургом" Залдостановим повинні просувати ідеї проекту "Слов'янський світ". Про це повідомляє сайт ВВС.

Зазначається, що проект "Слов'янський світ" передбачає мотоциклетні і автомобільні паломництва, спрямовані на "єднання братніх слов'янських народів шляхом громадської дипломатії".

Серед інших володарів президентських грантів: Всеросійська організація ветеранів "Бойове братство" (3 млн руб. на патріотичний автопробіг від Калінінграда до острова Російська), фонд "Зігрій добром" (5 млн руб.), рух "Безсмертний полк Росії" (3 млн рублів), а також пермська організація "Соціатива" (майже 9 млн руб.).

"Грантооператори як і раніше не скупляться на підтримку некомерційних організацій, які займаються ідеологічним вихованням громадян", - підкреслило видання.

Раніше путінський байкер Хірург запропонував змінити гімн Росії.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: