ru ua

Путін оголосив про створення нової релігії, назвавши Леніна святим

Путін оголосив про створення нової релігії, назвавши Леніна святим Фото: Володимир Путін і Патріарх Кирило (kremlin.ru)

Президент Росії порівняв комунізм з християнством

Президент РФ Володимир Путін порівняв комунізм з християнством, а мавзолей Володимира Леніна - з сховищем мощей святих, повідомляє "РИА Новости".

Путін зазначає, що віра завжди супроводжувала народ, навіть в ті роки, коли радянська влада боролися з релігією.

"Але одночасно створювали нову релігію. Комуністична ідеологія, вона дуже схожа на християнство, насправді: свобода, рівність, братерство, справедливість — це все закладено в Священному Писанні, це все там є. А кодекс будівника комунізму? Це сублімація, це просто така примітивна витяг з Біблії, нічого нового не придумали", - вважає президент країни-агресора.

Також Путін порівняв труп Леніна з мощами святих.

"Ось дивіться, Леніна поклали в мавзолей. Чим це відрізняється від мощей святих для православних, так просто для християн? Коли мені кажуть, що ні, в християнстві немає такої традиції, ну як же немає, Афон поїдьте, подивіться, там мощі святих є, та й у нас ось тут теж святі мощі", - вважає він.

Нагадаємо, на майбутніх виборах в РФ президент Володимир Путін буде агітувати старими методами. Глава передвиборного штату Андрій Кондрашов розповів, що для агітації буде тільки офіційний сайт Путіна.

Кондрашов зазначив, що ніяких офіційних і особистих сторінок в соцмережах у кремлівського пенсіонера не буде.