ua en ru

"Путін - рецидивіст": журналіст розповів про поведінку Заходу щодо Росії

"Путін - рецидивіст": журналіст розповів про поведінку Заходу щодо Росії Колаж РБК-Україна

За його словами, агресія РФ спрямована не тільки проти України

Журналіст Віталій Портников прокоментував недавнє визнання Парламентською асамблеєю Ради Європи факту російського контролю над окупованими Москвою територіями Донецької і Луганської областей. Про це передає еѕргеѕо.

За його словами, це рішення - ще один доказ того, що світ більше не хоче грати з Росією в "гібридну війну".

"Більше ніхто не хоче чути про "повсталих шахтарів", "керівників народних республік", з якими повинні домовлятися в Києві та іншої пропагандистської нісенітниці від Путіна або Суркова", - зазначив журналіст.

Портников пояснив, чому таке рішення на Заході прийняли тільки зараз, адже факт окупації Росією Донбасу був очевидний для міжнародного співтовариства з першого дня появи диверсантів на українській землі.

"Відповідь проста: час і дії Москви. Коли війна Росії проти України тільки починалася, багато хто на Заході були схильні сприймати кризу, як загальну відповідальність Москви і Києва. Вважали, що жорстка реакція на події, ускладнить пошук мирного вирішення", - говорить Віталій.

Він підкреслив, що це все одно, як підозрювати грабіжника, який заліз до чужої оселі та викрав срібні ложки, бажання чинити тиск на господарів.

"Путін - точно такий же рецидивіст, який распихал крадене за російським кишенях, та ще й доводить, що це його фамільне срібло. Але по одному виду грабіжника кожному стає зрозуміло - завжди їли дерев'яними ложками - якщо не руками. Про яке сріблі йде мова?" - сказав журналіст.

Портников додав, що з кожним новим дією Росії стає ясно, що її агресія спрямована не проти України, а проти всього цивілізованого світу. І що окупація Донбасу - всього лише елемент у цій агресії. Тому визнання окупації - це ще і визнання цього очевидного факту.

Раніше Віталій Портніков заявив про нову загрозу для України.

Хайп-таксі #19: ваше ставлення до спалення табору ромів