Одесській п'ятірні 4 місяці: мама показала, як виглядають малюки

STYLERLIFE        24.10.2016 - 15:01
Фото: Оксана Кобелецкая і 5 близнюків (instagram.com/odessafiver)
Фото: Оксана Кобелецкая і 5 близнюків (instagram.com/odessafiver)

В сім'ї 5 близнюків з Одеси сьогодні святкують 4 місяці від народження

П'ятьом близнятам з Одеси 24 жовтня виповнилося чотири місяці.

Про це повідомила їхня мама, Оксана Кобелецкая, на своїй сторінці в Facebook.

"Чотири місяці пролетіли швидко, особливо помітно це малюкам. Мені не віриться, що дітки на фото з реанімації - це ті ж діти, що сплять у ліжечках зараз. Дивні відчуття, коли перебираю фото на телефоні", - написала Оксана Кобелецька.

За словами матері, вони відмінно набирають вагу, агукають, перевертаються (дівчата вже самі та активно, а хлопчикам треба допомагати), регочуть і всіляко радують маму.

Фото: 5 близнюків (instagram.com/odessafiver)

Нагадаємо, що п'ятеро дітей – троє хлопчиків і дві дівчинки з'явилися на світ у результаті кесаревого розтину в Одеському обласному перинатальному центрі 24 червня 2016 року. Їх народження стало медичної сенсацією, оскільки це перший випадок в Україні, коли зачаття п'ятірні сталося не в результаті штучного запліднення, а природним шляхом.

Мама малюків – 37-річна Оксана Кобелецкая, співробітниця комунального підприємства "Міський інформаційно-аналітичний центр", - не очікувала народження близнюків, оскільки у неї в роду, ні в родині чоловіка, Сергія Семенова, не було навіть двійнят.

"Коли я на УЗД дізналася, що у мене під серцем п'ятеро дітей, не могла в це повірити! Була шокована. Пригадала, що на перших строках вагітності мене запитали: "Що, якщо у тебе буде двійня?" Я відповіла: "Це — не про мене, ні у нас в роду передумов до цього", - сказала Оксана Кобелецкая.

"Мабуть, для мене зараз найскладніше — емоційно усвідомити, що у мене росте одночасно п'ять дітей, п'ять осіб, кожну з яких треба виростити хорошого і щасливого людини, - написала Оксана на своїй сторінці в Facebook. - Якщо Бог задумав для нашої сім'ї було п'ятеро дітей, отже, все має бути добре. Дуже хочеться в це вірити!", - каже мати шістьох дітей.

У Оксани і Сергія вже є старша дочка, трирічна Аліса. Тепер у дівчинки дві сестри – Дарія і Олександра, і троє братів – Денис, Давид і Владислав.

Велика сім'я живе у п'ятикімнатній квартирі, подарованій одеськими владою.

Нагадаємо, пятерняшки з Одеси знялися у першій фотосесії.

On Top