ua en ru

Рабинович: Одного 9 травня для наших ветеранів мало - ми вирішили продовжити їм свято

Рабинович: Одного 9 травня для наших ветеранів мало - ми вирішили продовжити їм свято Фото: Вадим Рабинович (facebook.com/vadim.rabinovich.39)

Нардеп зазначив, що українці заборгували ветеранам

Партія "За життя" почала вже сьогодні вітати ветеранів з Днем Перемоги. Про це на своїй сторінці в Facebookповідомив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович.

За його словами, одного дня для святкування річниці перемоги у Другій світовій війні недостатньо.

"Ми стільки заборгували нашим ветеранам, що одного 9 травня для них вже мало! Ми вирішили продовжити свято Перемоги - і почали вже сьогодні розвозити подарунки і вітати тих небагатьох, що залишилися в живих справжніх героїв України, які захистили нашу Батьківщину від фашизму. Нам дуже важливо донести до них, що ми точно пам'ятаємо і знаємо, хто герої, а хто нелюди!" - написав парламентарій.

Рабинович: Одного 9 травня для наших ветеранів мало - ми вирішили продовжити їм свято

Фото: Вадим Рабинович (facebook.com/vadim.rabinovich.39)

Політик також розповів про зустріч з київським ветераном-орденоносцем Юрієм Нечаєвим.

"Мені сьогодні пощастило привітати киянина Юрія Михайловича Нечаєва, інваліда війни 1 групи, танкіста (мій батько теж був танкістом і пройшов всю війну), кавалера орденів Червоної Зірки (трьох!), Ордена Вітчизняної війни 1 і 2 ступеня, кавалера медалі "За відвагу" і багатьох інших. Це і є справжній герой, який захистив Україну від фашизму!" - підкреслив лідер партії "За життя".

Вадим Рабинович зазначив, що разом з подарунком кожному ветерану вручили святкову вітальну листівку, написавши на закінчення: "Будемо жити, хлопці!".

Рабинович: Одного 9 травня для наших ветеранів мало - ми вирішили продовжити їм свято

Скріншот поста (facebook.com/vadim.rabinovich.39)

Нагадаємо, Рабинович влаштував феєрверк, присвячений відставці Гонтаревої.

Термінова новина за 26 квітня