ua en ru

"Працюють снайпери": в мережі до Дня Гідності та Свободи показали ситуацію на передовій

"Працюють снайпери": в мережі до Дня Гідності та Свободи показали ситуацію на передовій Фото: ЗСУ (instagram.com/military_tv_ua)

Військовослужбовці розповіли про обстріли в зоні АТО

Військове телебачення України дізналося про ситуацію на передовій у День Гідності та Свободи, який відзначається у вівторок, 21 листопада. Відповідне відео опублікувало Міністерство оборони України на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Військовослужбовці розповіли про обстріли та зброю, яку мають окупанти в зоні АТО. Зокрема ситуація залишається напруженою поблизу Гранітного.

"За такої ситуації туди краще не виходити, не висовуватись. Тому що працюють снайпери. У них, звичайно, зброя серйозніша, - 12,7 – тобто каску прошиє разом з черепом", - розповів військовослужбовець ЗСУ Андрій.

"Он зараз по сусідам з крупнокаліберного валять", - додав він, відзначивши, що українські військові все ж таки за правилами живуть, а тим "по цимбалах".

Відео: Ситуація в АТО (facebook.com/theministryofdefence.ua)

"Позавчора лупили, цілий день…як тільки о 5 ранку стоїш на посту, ще не встигнеш очі розплющити, - таке враження, наче їм сказали, що треба всі снаряди розстріляти, щоб не валялися", - розповів військовослужбовець Вадим.

Військовий Михайло відзначив, що останньої ночі вороги наблизилися до позицій українських військових близько 350-400 метрів. Більш того, вони мають можливість наближатись до 150 метрів до українських воїнів.

До речі, в зоні АТО за добу загинув один український військовий.