ua en ru

"Раби Москви": одеські депутати обурили мережу скандальними нарядами на корпоративі (фото)

"Раби Москви": одеські депутати обурили мережу скандальними нарядами на корпоративі (фото) Колаж РБК-Україна

"Від таких осіб не можна і не варто чекати розумних рішень", - пишуть у коментарях

Депутати міської ради Одеси від партії скандального мера міста Геннадія Труханова провели новорічний корпоратив у ретро-стилі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив активіст від ВО "Свобода" Олександр Вінницький, опублікувавши відповідне фото з заходу.

На фото можна побачити, як депутати вбралися в костюми піонерів.

"Раби Москви": одеські депутати обурили мережу скандальними нарядами на корпоративі (фото)Фото: Депутати-"піонери" (facebook.com/alexander.vinnitskiy)

"Тепер стає зрозуміло, чому вони так хотіли повернути назви комуністичним діячам замість загиблих воїна російсько-українському війни, проспекту Героїв Небесної Сотні і видатних діячів України", пише активіст Вінницький.

"Раби Москви": одеські депутати обурили мережу скандальними нарядами на корпоративі (фото)Скріншот поста (facebook.com/alexander.vinnitskiy)

Його підтримали й інші патріотично налаштовані жителі Одеси.

Так, активіст Сергій Стерненко на своїй сторінці в Facebook обурився цим інцидентом.

"Від таких осіб не можна і не варто чекати розумних рішень, рішень на користь городян та в інтересах товариства. Тому що вони - ностальгують за репресіями і тоталітаризмом, які випадково мають українські паспорти. Тому що для них поки не можна тут вільно користуватися другим - паспортом "двоголовим мутантом". Раби Москви. Підуть у небуття, як і їх власники", - написав Стерненко.

"Раби Москви": одеські депутати обурили мережу скандальними нарядами на корпоративі (фото)

Скріншот поста (facebook.com/sternenko)

Користувачі соцмережі в коментарях підтримали точку зору активістів.

"Раби Москви": одеські депутати обурили мережу скандальними нарядами на корпоративі (фото)"Раби Москви": одеські депутати обурили мережу скандальними нарядами на корпоративі (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/alexander.vinnitskiy)

Нагадаємо, що мер Одеси Геннадій Труханів зганьбився на зустрічі з представниками ГО "Люстрационная комісія Одеської області". Мер на цьому відео постає в досить непривабливому світлі. Він заявив, що на всю нерухомість, записану на його маму, вона заробила все життя, відкладаючи "по копійці". Зустріч з "Люстрационной комісією" пройшла у Прокуратурі Одеської області.