ua en ru

Схудлий на 100 кілограмів радикал Мосійчук одружився на своїй помічниці

Схудлий на 100 кілограмів радикал Мосійчук одружився на своїй помічниці Фото: Мосійчук з новою дружиною (facebook.com/igor.mosijcuk)

Народний депутат вже втретє пов'язує себе узами шлюбу

Депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук одружився на своїй помічниці юристці Владлене Карпенко. Відомо, що для парламентарія це вже третій шлюб.

Обраницею політика стала його колишня помічниця. Про це свідчить відкрита база даних помічників народних депутатів України "Посіпаки". Зате на сайті парламенту прізвища Карпенко зараз немає в списку помічників народного обранця.

Свідками парламентарія стали інша його помічниця Ольга Виноградова і колега по фракції Андрій Лозовий, який і опублікував у соцмережі новина про одруження радикала.

Виноградова була в яскраво-червоній сукні з широким декольте. Мосійчук був одягнений в чорний костюм і червону метелика, а наречена - в весільну сукню з довгим шлейфом. Нагадаємо, що останнім часом нардеп помітно схуд. Він скинув 100 кілограмів.

Обраниця Мосійчука на своїй сторінці в соцмережах вказала, що народилася в Одесі, а навчалася в Кримському юридичному інституті Харківського національного університету внутрішніх справ. Вона працювала в суворовському РВВС та суворовському райвідділі міліції, а згодом перебралася до Києва.

Зазначимо, що лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко був присутній на весіллі. Він виконав для молодят пісню.

Нагадаємо, радикала Мосійчука засікли в аеропорту, відлітають бізнес-класом за 129 тис. грн.