"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля

"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля
Фото: Чорнобиль (petapixel.com)

Знімки зробив Володимир Мигуткін

Фотограф Володимир Мигуткін опублікував неймовірні фото Чорнобиля взимку, передає PetaPixel.

Всі знімки вийшли такими незвичайними через зйомки на камеру повного спектру з інфрачервоним фільтром.

"Важко описати всю атмосферу, яку я відчув під час цієї поїздки. Незважаючи на події 1986 року, руїни та іржу, у мене не було похмурих почуттів під час подорожі туди. Навпаки, здавалося, що я перебуваю в якомусь раю на іншій планеті", - розповів про свою поїздку Мигуткін.

"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля

Чорнобиль взимку (petapixel.com)

Він зазначив, що через 30 років природа почала відроджуватися в цих місцях.

"Ми завжди чуємо хвалу про силу матері-природи, про те, як вона несе життя над руїнами. Але це ще не відчувалося в таких величезних масштабах. Це місце - місце для цих контрастів", - додав фотограф.

"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля"Рай на планеті": опубліковано незвичайні фото зимового Чорнобиля
 

Чорнобиль в зимовий період (petapixel.com)

До речі, несподівану знахідку вдалося виявити під час демонтажу настилу післяаварійного легкої покрівлі машинного залу блоку №4 (саме в цьому енергоблоці 26 квітня 1986 року стався вибух).

Так, робітники знайшли частина хвостового оперення з обламаними елементами рульового гвинта вертольота Мі-8, який зазнав аварії в 1986 році в ході робіт з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з управління зоною відчуження.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся