ua en ru

Розруха і депресія: журналісти показали життя окупованого Алчевська

Розруха і депресія: журналісти показали життя окупованого Алчевська Фото: Напівпорожні вулиці і розруха Алчевська (vk.com/industrialheaven)

Злидні, розруха, закриті і розграбовані підприємства - це сьогоднішні реалії окупованих проросійськими бойовиками міст Донбасу

Незважаючи на те, що сепаратистські ЗМІ вже довгий час не передають повідомлення про обстріл окупованого Алчевська Луганської області, життя в регіоні протікає в депресивному руслі. Про це йдеться в матеріалі видання "Новини Донбасу".

Алчевськ, як і більша частина нинішніх населених пунктів, що перебувають під контролем проросійських терористів, був окупований в перші місяці бойових дій на Донбасі. За оцінками окупаційної адміністрації, в результаті бойових дій з міста виїхали до 80 тис. чоловік.

Алчевськ розруха

Фото: Алчевськ сьогодні (vk.com/industrialheaven)

Члени незаконного збройного формування "Привид" указом свого лідера Олексія Мозкового перейменували Алчевськ Комунарськ. При цьому, такі дії не підтримала нинішня адміністрація, підконтрольна "ЛНР".

Проїзд в маршрутному таксі міста обходиться місцевим жителям у 10 руб., а по місту - 8 крб. З Алчевська, в основному, можна доїхати тільки до міст, які тимчасово перебувають на непідконтрольній Україні території: Луганськ, Знам'янку, Ізварине та Донецьк, або ж міста на території РФ - Москва, Волгоград і Ростов-на-Дону. Місцева туристична компанія також пропонує жителям автобусні тури до Криму, Києва і Харкова.

Розруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого АлчевськаРозруха і депресія: журналісти показали життя окупованого Алчевська

Фото: Напівпорожні вулиці і розруха Алчевська (vk.com/industrialheaven)

З будівлі Донбаського державного технічного університету так і не прибрали напис українською мовою. При цьому, на корпусі гірничо-металургійного інституту висить знак незаконній організації "ЛНР". Частина університету виїхала в Лисичанськ.

Раніше партизани оригінально привітали жителів "ЛНР" з Днем захисника України.