ua en ru

"Розруха вже давно і повним ходом": мешканець Горлівки розповів про ситуацію в місті

"Розруха вже давно і повним ходом": мешканець Горлівки розповів про ситуацію в місті Колаж РБК-Україна

В окупованому місті нічого, крім сфери торгівлі, не функціонує

Так звані "ДНР" і "ЛНР" стрімко втрачають населення. Про це розповів житель окупованої Горлівки.

Кругом руїни шкіл, кінотеатрів, магазинів, торгівельні ларьки, місця постою вояк, рекламні щити, у тому числі створені на кошти, вихоплені з кишень жителів баригами-перевізниками, з пропозиціями для виїзду в міста Росії, безліч точок з продажу алкоголю і тютюну - так, за словами чоловіка, зараз виглядає його рідне місто.

"Багато жителів міста, попиваючи пиво, покурюючи тютюнову отруту, ковтаючи аптечну наркоту і харчову хімію, пропалюючи час перед зомбоящиками, і донині перебувають в ілюзіях, що, мовляв, скоро все налагодиться, але це далеко не так... Саме по собі нічого не налагодиться... Нинішня ситуація в місті обіцяє лише сумні перспективи", - цитує чоловіка видання Gorlovka.ua.

За його словами, все "повільно, але впевнено, приходить в занепад".

"Розруха вже давно і повним ходом йде в сфері торгівлі - люди просто не можуть купувати навіть продукти, не кажучи вже про промтовари, при настільки знущальній ціновій політиці. Багато торгашів вже в шоці. Сфера послуг йде на дно слідом за торгівлею - тут ціни теж здатні вразити навіть хвору уяву... Блокування по виплаті українських пенсій і допомог вже веде до розвалу торгівлі в містах за межами зони АТО, незабаром там все остаточно завалиться", - упевнений він.

"Залишок 2017 року і початок 2018-го стануть переломними. І оскільки в місті нічого, крім сфери торгівлі, не функціонує, за відсутності будь-яких прогресивних, істотних змін, вимирання населення неминуче... Тут не згадано нічого надприродного, все це більш ніж очевидно, просто багато хто воліє жити в ілюзіях і невіданні", - резюмував він.

До речі, патріарх Філарет впевнений, що Бог допоможе Україні перемогти агресора.