ua en ru

Дитину мало не задушили: у київській школі принижували чотирикласника

Дитину мало не задушили: у київській школі принижували чотирикласника Фото: Школа (УНІАН)

Дитини став ображати однокласник

Мати чотирикласника Святозара повідомила, що її сина ледь не задушив однокласник. Інцидент стався у київській школі №113. Жінка шокована ситуацією і хоче покарати винного, повідомляє "Обозреватель".

Мати дитини дізналася про НП, коли прийшла забирати сина після уроків.

"Вчителька до мене підійшла і сказала, що Данило ніби душив Святозара. Зазначивши, що було більше схоже на те, що він його просто обійняв. І це при тому, що Святозар намагається уникати цього хлопчика", - розповіла мати дитини Юлія.

За словами Юлії, кривдник Данило вже неодноразово чіплявся до її сина, але в минулі рази його зупинили діти зі старших класів. Після цього разу її син почав хрипіти.

"Після нападу Данила Святозар хрипів, фактично не міг говорити, у нього деформувався голос, він весь час кашляв", - розповіла Юлія.

Дитину мало не задушили: у київській школі принижували чотирикласникаФото: Юлія з сином Святозаром (obozrevatel.com)

За словами матері Святозара, в школі слабо відреагували на ицидент з нападом на її дитину. Їй порадили "не брати в голову" навіть після зустрічі з бабусею дитини-кривдника.

Жінка поділилася, що не впевнена, що доведе справу до кінця, але оскаржити рішення правоохоронців збирається.

"Я збираюся оскаржувати в прокуратурі, мені туди сказали писати. Чесно кажучи я не впевнена, що зможу довести справу до кінця, але ще один цей круг пройду. Я хочу убезпечити себе, адже бабуся Данила зібралася на мене подавати заяву за наклеп і посадити", - повідомила Юлія.

Нагадаємо, що Усик ощасливив школярів на Прикарпатті (фото).

Масове отруєння в Черкасах (фото: РБК-Україна)