ru ua

Дитина в комі: в Жовтих Водах в реанімацію потрапила по-звірячому побита дівчинка

Дитина в комі: в Жовтих Водах в реанімацію потрапила по-звірячому побита дівчинка Колаж РБК-Україна

Родичі стверджують, що дитину побила матір

У Жовтих Водах госпіталізовано 4-річну дівчинку зі слідами звірячого побиття по всьому тілу. Медики борються за її життя, повідомляє ТСН.

Чотирирічну Кіру в лікарню привезла мати. Вона повідомила, що на дівчинку впала полка. Однак родичі впевнені, що Кіру побили мати та її співмешканець.

"Дитина вся синя. Швидше за все, ці дві істоти перебували під діями наркотиків. Просто не вкладається в голові, що таке можна було зробити", - каже дідусь Володимир Семеняк.

З'ясувалося, що травми Кіра отримала ще 15 серпня, але до медиків ніхто звертатися не став. З дитячого саду, який відвідувала Кіра, дзвонили мамі, щоб з'ясувати причину відсутності, але телефон був відключений. Тільки на четверту добу мати привезла Кіру в лікарню. Дівчинка на той момент вже впала в кому.

"Кажуть, що поличка впала. І все. Що її ніхто не бив. Просто впала поличка. Але вона впала 15 числа – їх бездіяльність, що вони не звернулися до лікаря", - розповів отець Дмитро Дьяченко.

Медики стверджують, що дитина в дуже поганому стані. Перевезення в Дніпро вона не витримає. Вони кажуть, що її навіть в інше ліжечко не можна перенести. Дівчинка не реагує ні на які подразники, дихає за допомогою старого апарату штучної вентиляції легенів, а іншої апаратури в лікарні немає.

"Стан дитини вкрай важкий. Дитина в комі третього ступеня. Дитина поступила зі слідами побиття – множинні гематоми по всьому тілу. На даний момент прогноз невтішний", - розповів лікар-анестезіолог Ростислав Гивчак.

На даний момент, навколо лікарні зібралися місцеві жителі, щоб захистити Кіру від матері та вітчима. Поліція порушила справу, однак, нікого не затримала. Люди обурені і загрожують тримати оборону лікарню, поки поліція не заарештує винних.

Відео: Чотирирічна Кіра в комі (ТСН)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що батько викинув маленьку дочку з вікна багатоповерхівки.

А також повідомляли подробиці про те, як у Харкові горе-матір кинула сина на дитячому майданчику.

Відео: РБК-Україна