ru ua

"Хлопці, здавайтеся": журналіст відповів Путіну на слова про відносини РФ і України після війни

"Хлопці, здавайтеся": журналіст відповів Путіну на слова про відносини РФ і України після війни Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Президенту РФ пояснили, чому примирення не буде

Відомий журналіст Роман Цимбалюк відповів президенту Росії Володимиру Путіну на його заяву про те, що відносини між РФ і Україною будуть нормалізуватися після розв'язання збройного конфлікту на Донбасі. Про це журналіст написав на своїй сторінці в Facebook.

"Звучить красиво, але в житті так не буде. ВВП свідчить про нормалізацію відносин з Україною після вирішення ситуації на Донбасі. Але Україна ніколи не забуде і не пробачить анексію Криму", - написав Цимбалюк.

"Тим більше, ніяких передумов для завершення конфлікту на сході нашої країни немає. Хоча колаборанти в ОРДЛО напевно напружилися, у них там весь час ходять чутки, що Росія їх зливає і тут така неоднозначне заява. Хлопці, здавайтеся в СБУ. Ваша нова "батьківщина" вас рано чи пізно кине", - зазначив він.

"Хлопці, здавайтеся": журналіст відповів Путіну на слова про відносини РФ і України після війни

Скріншот поста (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

На публікацію відреагували багато користувачів мережі:

"Якщо чуєш розмову про один народ, стріляй на звук".

"Маразм Путіна доб'є. Або свої по-тихому".

"Ніколи не пробачать українці російського сволочизма".

"А як же: "України ніколи не було? Новоросія? Малоросія"? Що? Тепер відносини між державами? Отже, доходить до карлика!".

"Лис став монахом не для того, щоб спокутувати гріхи, а щоб зробити нові".

"Хлопці, здавайтеся": журналіст відповів Путіну на слова про відносини РФ і України після війни"Хлопці, здавайтеся": журналіст відповів Путіну на слова про відносини РФ і України після війни"Хлопці, здавайтеся": журналіст відповів Путіну на слова про відносини РФ і України після війни"Хлопці, здавайтеся": журналіст відповів Путіну на слова про відносини РФ і України після війни"Хлопці, здавайтеся": журналіст відповів Путіну на слова про відносини РФ і України після війни

Скріншот коментарів (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

Раніше журналіст розповів про новий план Путіна.