"Ресторани, сауни, бійки і тусе": Мочанов озвучив вимоги українським політикам

Фото: Олексій Мочанов (facebook.com-alex.mochanov)
Фото: Олексій Мочанов (facebook.com-alex.mochanov)

Пост Мочанова викликав дискусію користувачів мережі

Відомий автогонщик і журналіст, активіст Евромайдана Олексій Мочанов розповів, які політичні вимоги на сьогодні вважає найактуальнішими. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Мочанов переконує, що в першу чергу необхідно зняти депутатську недоторканність, потім прийняти закон про імпічмент президента і закон про місцеві референдуми. Також потрібно запровадити обов'язкове персональне голосування.

"За факт кнопкодавства (будь-якого варіанту голосування нардепа не своєю карткою не зі свого пульта) - відправляти на 5 років на просочення, займатися деревообробкою", - іронічно написав він.

alt

Скріншот поста (facebook.com/alex.mochanov)

Активіст зазначив, що в парламентсько-президентської республіки, де Президент має в парламенті свою фракцію, одну з найбільш численних і злагоджено голосують за дзвінком з АП, треба думати "масштабно і об'ємно".

"Так, поясніть нарешті досконально, що таке депутатська недоторканність, з якою всі боряться? На що вона поширюється? На які випадки? На діяльність, пов'язану з виконанням свого службового обов'язку, скріпленого присягою? Чи на всі випадки життя, включаючи ресторани, сауни, бійки і тусе?", - резонно зазначив Мочанов, натякаючи таким чином на недоцільність повного скасування недоторканності

alt

Скріншот поста (facebook.com/alex.mochanov)

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цей пост. У мережі згадали також про необхідність створення антикорупційного суду. Мочанов ж у цьому випадку має свою точку зору. "Корупція - це всього лише крадіжка. З використанням службового становища. Боротися потрібно з крадіжками. На всіх рівнях. Тоді корупції стане менше", - вважає він.

alt

Скріншот коментарів (facebook.com/alex.mochanov)

Юзери негативно поставилися до ініціативи місцевих референдумів.

alt

Скріншот коментарів (facebook.com/alex.mochanov)

У коментарях користувачі написали безліч інших законодавчих ініціатив. Українське суспільство в мережі демонструє свій рівень інформованості політичного життя країни.

alt

Нагадаємо, що Мочанов "наїхав" на головного антикорупціонера України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся