ua en ru

У РФ за пост "Крим - це Україна" активіста звинуватили в екстремізмі та позбавили пенсії

У РФ за пост "Крим - це Україна" активіста звинуватили в екстремізмі та позбавили пенсії Фото: Крим - це Україна

Уряд Росії позбавив кримського активіста гарантованої пенсії

У Росії кримського активіста та правозахисника Сулеймана Кадирова внесли до списку екстремістів і позбавили пенсії за публікацію "Крим – це Україна". Про це Кадиров розповів "Крим.Реалії".

"Проти мене порушено кримінальну справу за мій пост "Крим – це Україна" і на підставі цього мене внесли до списку екстремістів. Блокували банківський рахунок, куди надходить моя пенсія", - розповів Кадиров.

Він відзначив, що пенсія, якої його позбавив російський уряд, є його єдиним заробітком.

"Десятирічна дочка, стара мама, четверо членів сім'ї і я зараз залишився без пенсії", - зазначив активіст, додавши, що зазначене рішення оскаржуватиме у Європейському суді.

"Як можна позбавити людину пенсії, яка гарантується не лише міжнародним правом, а й конституцією Росії? Це соціальні виплати, вони не мають права їх блокувати", – зазначив Кадиров.

До речі, у Росії Путін вирішив взяти під контроль інтернет. Президент РФ заявив, що в інтернеті не повинно бути нічого, що заборонено законом, але чинних на даний момент обмежень достатньо. При цьому, за словами російського президента, в США та країнах Європи вже введено дуже жорстке регулювання інтернету.