ru ua

У РФ збиту насмерть дитину визнали п'яною

У РФ збиту насмерть дитину визнали п'яною Фото: Дитина померла на місці (РБК-Україна)

Експертиза показала, що в крові хлопчика нібито було 2,7 проміле алкоголю

В Підмосков'ї в місті Залізничний шестирічного дитини, якого збила машина, визнали п'яним, повідомляє Life.

Хлопчик загинув під колесами автомобіля, який наїхав на нього у дворі будинку, коли він повертався з дідусем з прогулянки. Дитину протягло під днищем ще десяток метрів. Він помер на місці від отриманих травм.

Очевидці трагедії стверджують, що в момент наїзду жінка за кермом авто розмовляла по телефону і їхала на швидкості близько 50 км/ч.

Водій Ольга Алісова каже, що хлопчик сам винен у трагічній ситуації. А експертиза показала, що в крові у дитини нібито виявлено 2,7 проміле алкоголю, що дорівнює пляшці горілки.

"У висновку написано, що в крові моєї дитини - 2,7 проміле алкоголю, це пляшка горілки, що він в цьому стані міг пересуватися і сам потрапив під колеса машини. Це беззаконня", - сказав батько хлопчика Роман Шимко.

Свідки ДТП зазначили, що на них чинився вплив, а з місця події зникли записи з вуличних камер відеоспостереження, не проведено ряд ключових експертиз.

За фактом наїзду, в результаті якого загинула дитина, місяць не порушували кримінальну справу.

Примітно, що чоловік Ольги Алісової - член злочинного угруповання, у якої на рахунку вбивства, викрадення людей, вимагання, грабежі та зґвалтування.

Нагадаємо, в Миколаєві бабуся віддала маленьку онуку в "рабство" сім'ї ромів.