ru ua

У Росії можуть заблокувати YouTube

У Росії можуть заблокувати YouTube Фото: Логотип YouTube (pixabay.com/ru/users/geralt)

Блокування станеться, якщо адміністрація сервісу не видалить аккаунт "Відкритої Росії"

Федеральна служба по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій попередив адміністрацію відеохостингу YouTube про можливість блокування роботи сервісу в Росії.

Як повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на прес-службу руху "Відкрита Росія", це відбудеться в тому випадку, якщо не буде видалений запис організації.

"На підставі вимоги Генеральної прокуратури РФ від 11.12.2017 № 27-31-2017/Ид6629-17 про вжиття заходів щодо обмеження доступу до інформаційних ресурсів, що містять інформацію, поширювану з порушенням закону доступ до інформаційного ресурсу (сторінок) http://www.youtube.com обмежується операторами зв'язку на території Російської Федерації", - йдеться в листі Роскомнагляду.

"YouTube офіційно повідомив "Відкриту Росію" про отримання запиту. У листі ми повідомили, що запис "Відкритої Росії" в YouTube не поширює ніякої інформації з порушенням закону, і що ми вважаємо дії Генпрокуратури і Роскомнадзора політичним тиском на свободу слова", - відзначили в прес-службі руху.

Читайте також: "Я аж просльозився": піддатий львівський "Цукерберг" розсмішив мережа піснею (відео). У середу, 13 грудня, з нагоди дня пам'яті святого апостола Андрія Первозванного в одному з львівських Facebook-спільнот опублікували забавне відеопривітання.