ua en ru

Народився в сорочці: відомий політолог розповів про своє життя після теракту в Києві

Народився в сорочці: відомий політолог розповів про своє життя після теракту в Києві Фото: Політолог Віталій Бала (facebook.com/vitalii.bala)

Інформацію про його здоров'я приховували на прохання дружини

Відомий політолог Віталій Бала розповів про те, як проходить період реабілітації після того, як він постраждав в результаті вибуху біля телеканалу "Еспресо" 25 жовтня 2017 року. Про це він поділився на своїй сторінці в Facebook.

"Вимушена пауза в житті часто не залежить від нас, але від нас багато що залежить, як довго ця пауза буде тривати. Лікарі сказали, що я народився в сорочці. Хоча, якщо б в сорочці, то може мене там би не було", - написав Віталій Бала.

Політолог розповів, що лікарі Київської лікарні №17 практично другий раз одягли на нього "сорочку", так як зробили все можливе, щоб політолог вижив після теракту і швидко одужав.

Народився в сорочці: відомий політолог розповів про своє життя після теракту в Києві

Скріншот поста (facebook.com/vitalii.bala)

Відомо, що поранення у Віталія Бали були дуже серйозні і йому провели дві операції, але подробиці не розголошувалися на прохання його дружини, Оксани Бали, яка працює хірургом.

"Рішення про нерозголошення інформації про його здоров'я було прийнято свідомо.
Я сама оперуючий лікар і прекрасно знаю наскільки хірурги обережні у своїх прогнозах після операцій", - написала Оксана Бала.

Народився в сорочці: відомий політолог розповів про своє життя після теракту в Києві

Скріншот поста (facebook.com/oksana.bala)

Крім того, Віталій Бала повідомив, що в п'ятницю, 3 листопада він переніс другу операцію, яка пройшла добре і тепер починається етап одужання, а потім і реабілітації.

"Вчора мені зробили другу операцію, вона пройшла добре. Тепер починаємо етап одужання, а потім і реабілітації", - написав політолог.

Вибух біля телеканалу "Еспресо" стався ввечері 25 жовтня — спрацював саморобний вибуховий пристрій направленої дії. Місцевий житель і охоронець депутата Ігоря Мосійчука померли від отриманих поранень. Депутат Мосійчук, політолог Віталій Бала, жінка — випадкова перехожа були госпіталізовані. Слідство по теракту ще триває.

Нагадаємо, у мережі назвали замовника замаху на життя Мосійчука.