ua en ru

Батьки хворої на рак дівчинки дякують усім небайдужим за допомогу

Батьки хворої на рак дівчинки дякують усім небайдужим за допомогу Фото: Настя Абрамчук потребує допомоги (facebook/helpabramchuk)

Завдяки зібраним коштам дівчинка проходить лікування в клініці Стамбульської

Дівчинка Настя, у якій пухлина головного мозку бореться за життя у Стамбульській клініці, завдяки матеріальній допомозі усіх небайдужих людей. Інформацію про стан Насті і прохання допомоги збору коштів на подальше лікування дівчинки розмістили на сторінці "Настуся Абрамчук БИТВА ЗА ЖИТТЯ" Facebook.

Повідомляється, що правильно призначений курс гормонів значно поліпшив стан дівчинки. Тепер першочергове завдання медиків - прибрати мокротиння з легких, впоратися з серцевою недостатністю і поліпшити стан шлунково-кишкового тракту. Батьки Насті знаходяться в клініці разом з нею, вони економлять на кожній копійці, щоб використовувати потрібні кошти на лікування дівчинки.

alt

Фото: Настя продовжує лікування у Стамбульській клініці (facebook.com/helpabramchuk)

"Батьки Насті Світлана і Сергій... Це мужні люди... живуть дитиною цілодобово .. Потроху звикають до турецької специфіки, адаптуються і заспокоюються. І тато і мама весь час в клініці у малій. Відмовилися від оренди житла і харчування в клініці - економлять кожну зібрану копійку", - йдеться в повідомленні.

Батьки дівчинки дуже вдячні всім небайдужим за надану допомогу.

"Абрамчуки щиро вдячні за підтримку в біді! За кожну молитву, за кожне слово підтримки, за кожну перераховуються копійку, за кожну репост... Особливу повагу людям, які можуть і допомагають справою... Ми продовжуємо нашу битву за життя Настусі Абрамчук! Картка Сергія Абрамчука в Приваті. 4149 4996 4811 1977", - повідомляють на сторінці.

alt

Скріншот поста облікового запису facebook.com/helpabramchuk

Раніше ми писали, що відома волонтер просить українців допомогти врятувати дівчинку.