ua en ru

Родичі загиблих назвали причину загадкової смерті двох українських моряків

Родичі загиблих назвали причину загадкової смерті двох українських моряків Фото: Atlantic Harmony (shipspotting.com)

Родичі загиблих моряків закликають на допомогу в розслідуванні компетентні органи

Родичі попередньо назвали причину загибелі двох українських моряків. Тіла механіка Олександра Червоного і помічника капітана Миколи Лукашова знайшли на борту судна Atlantic Harmony біля берегів Кабо-Верде. За попередньою інформацією, чоловіки отруїлися, кажуть родичі. Про це повідомляє "ТСН" у Facebook.

Про смерть моряків в МВС дізналися тільки від сімей загиблих. За їх словами, попередньою причиною загибелі двох членів екіпажу судна є отруєння. На поточний момент компанія-власник Atlantic Harmony не розповідає про те, що саме стало причиною смерті двох членів екіпажу з України.

На поточний момент дипломати встановлюють причину смерті громадян України на борту судна. Родичі загиблих вже зверталися у різні інстанції, здатні з'ясувати всі обставини смерті.

"У нас одне питання: чому Кабо-Верде, отримавши цей вантаж не повідомили в МЗС, Міністерство закордонних справ та посольство України, консулу нашому українському?" – задається питанням брат загиблого Миколи Лукашова.

"Ми просто кричимо і просимо всіх, щоб нам допомагали, щоб провели незалежну експертизу наших хлопців, щоб було слідство, щоб притягнули до відповідальності членів екіпажу, щоб вони відповіли, що сталося у них на судні".

Відео: (facebook.com/tsn.ua)

Нагадаємо, що біля берегів Африки на суховантажному судні Atlantic Harmony померли два моряка з України, Повідомляється, що суховантаж на шляху з Бразилії в Гібралтар 7 травня увійшов у порт Праї в Кабо-Верде. 9 травня судно покинуло порт, проте невдовзі повернулося у зв'язку зі смертельним інцидентом.

Відео: video.rbc.ua